Góry Nowej Anglii już dostępne dla theHunter: Call of the Wild


Streszczenie

  • Zawiera różnorodne biomy, takie jak alpejskie grzbiety i lasy świerkowe.
  • Łoś dołącza do Jelenia Whitetail i Czarnego Niedźwiedzia jako najnowszy Wielki.
  • Wyrafinowane zwierzęta to łoś, jeleń białoogoniasty i lis rudy.

Dostępne już dziś w sklepie Microsoft Store na PC i Xbox Góry Nowej Anglii Reserve to 13. i najnowsza lokalizacja, do której zostanie dodana theHunter: Zew Dziczy. Ten rezerwat rozciąga się od New Hampshire do części zachodniego Maine i obejmuje 15 zwierząt, na które można polować, w tym Great Ones z najnowszym członkiem, Łosiem, i nowym ładowaczem odprzodowym kalibru .50. Przy zakupie ww Góry Nowej Anglii Reserve otrzymasz również nowe elementy kosmetyczne nawiązujące do New Hampshire, aby dostosować swoją broń.

The Góry Nowej Anglii nie są dla osób o słabym sercu. Nasze nowe biomy rozciągają się od nierównych alpejskich grzbietów, surowych górskich lasów świerkowych, tętniących życiem łąk i rozległych jesiennych lasów liściastych. Ten rezerwat, z widokiem na prastare, ogorzałe góry, lśniące rzeki i wijące się leśne potoki, z pewnością zapewni niezapomniane przygody podczas odkrywania zapierającego dech w piersiach otwartego świata. Zauważysz inspiracje z kilku naszych najpopularniejszych rezerwatów, takich jak Layton Lake, Hirschfelden i Silver Ridge Peaks. Oznacza to również powrót starego przyjaciela, Doktora, którego pamiętasz z Layton Lake District.

Naszym celem było zapewnienie dużej liczby zwierząt do polowania. W górach Nowej Anglii żyje 15 gatunków zwierząt, w tym łosie, niedźwiedzie czarne, jelenie białoogoniaste, lisy rude i szare, dzikie indyki wschodnie i inne. Jeśli szukasz nowego trofeum dla swojej loży, nie szukaj dalej niż najnowszy Wielki, do którego możesz dołączyć theHunter: Zew Dziczy, Łoś. Łoś dołącza do Czarnego Niedźwiedzia i Jelenia Białoogoniastego, aby powiększyć nasz katalog Wielkich do trzech, z których wszystkie można znaleźć w Góry Nowej Anglii.

karabin celowniczy

Przy tak szerokim asortymencie zwierząt warto zabrać na polowanie nowy pistolet ładowany przez lufę kalibru .50. Ta nowa broń została wyprodukowana w New Hampshire i może strzelać do różnych zwierząt, od średnich jeleni po łosie. Ze względu na bardzo długi czas przeładowania, będziesz musiał liczyć swoje strzały. Wybierz swoją amunicję między nową 0,50 kal. sabotowane wydrążone ostrze i 0,50 kal. sabotowane pociski z końcówką polimerową.

zrzut ekranu

Dodatkowo Góry Nowej Anglii DLC, udostępnimy kilka bezpłatnych funkcji, z których wszyscy gracze będą mogli się cieszyć. Łoś Wielki można znaleźć w każdym rezerwacie, w którym występują Łosie. Były również rafinacji trzech zwierząt: lis rudy, jeleń białoogoniasty i łoś. Polując na te wyrafinowane zwierzęta, możesz dostrzec rezerwaty wędrujących ofiar tam, gdzie wcześniej nie można było ich znaleźć. Prawie wszystkie nasze rezerwaty są zasypywane dodatkowymi gatunkami, w tym wilkiem szarym w tajdze Medved i gęsią kanadyjską w dolinie Yukon. Wreszcie, gracze znajdą po dwa elementy kosmetyczne dla każdej posiadanej przez siebie rezerwy, jedną farbę i jeden kamuflaż.

Chcielibyśmy poświęcić chwilę, aby podziękować graczom za ich ciągłe wsparcie i opiniek. Twoja pasja do theHunter: Zew Dziczy inspiruje nas każdego dnia i nie możemy się doczekać, aż postawisz swoje pierwsze kroki w branży Góry Nowej Anglii Dziś.

krajobraz

theHunter Call of the Wild™ — Góry Nowej Anglii

theHunter Call of the Wild™ – Góry Nowej Anglii

Ekspansywne światy


18


7,99 USD

7,19 $

Witamy w górach Nowej Anglii! Chwyć swój sprzęt i przygotuj się na odkrywanie majestatycznych Appalachów! Zmierz się z nowym Wielkim, odkryj trzy wyrafinowane zwierzęta i spotkaj się ze starym znajomym w tym pięknym miejscu. Poluj w zachwycającym otoczeniu Góry Białe, które obejmują mniej więcej jedną czwartą stanu New Hampshire, a także część zachodniego stanu Maine, leżą w północnych Appalachach. Ta ekscytująca mapa, zawierająca surowe i zróżnicowane krajobrazy, stanowi dla Łowców wspaniały nowy obszar do eksploracji. Spędź trochę czasu w lesie, nad rzeką lub nad jeziorem. Następnie znajdź dobre miejsce i przykucnij, aby obserwować dziką przyrodę – i po prostu ciesz się idealną okazją, aby usiąść i cieszyć się wyjątkowym otoczeniem wokół ciebie… Odkryj wyrafinowaną zdobycz i bogate krajobrazy Na wyżynach i wśród drzew gór Nowej Anglii, Łowcy mają wyjątkową szansę na zobaczenie trzech Wielkich. Nie tylko to, rezerwat zawiera również pięknie wyrafinowaną zdobycz. Te ulepszenia można zobaczyć u szlachetnego jelenia białoogoniastego, pięknego lisa rudego i majestatycznego łosia. To jednak nie ułatwia sprawy – ofiarom oferuje się niezwykle zróżnicowaną scenerię do ukrycia. Dojrzały las, płynąca woda i krajobraz ukształtowany przez lodowce oferują tło lasów liściastych i dramatycznych wychodni. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przeczekać dziką przyrodę na alpejskich łąkach, czy w liściastych i wiecznie zielonych lasach, położenie gór Nowej Anglii daje ci szansę na poświęcenie trochę czasu i relaks. Zaplanuj swoje wycieczki i taktykę Góry Nowej Anglii tętnią życiem. Łowcy będą musieli dokładnie zaplanować wyprawę na szczyty. Niezależnie od tego, czy ścigasz wyłącznie Wielkiego, czy po prostu wędrujesz po dziczy w celu eksploracji, gracze mogą dostosować wygląd swojej ulubionej broni za pomocą dwóch dołączonych elementów kosmetycznych, aby nadać jej wyraźny charakter New Hampshire. To doskonały sposób na pokazanie swojego niestandardowego sprzętu przed wyruszeniem na poszukiwanie tej nieuchwytnej i prestiżowej zdobyczy.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/12/16/new-england-mountains-reserve-out-now-for-thehunter-call-of-the-wild/