Gorąca wyprzedaż Green Man Gaming: do 15% zniżki z kodem promocyjnym SIZZLE15

Green Man Gaming oferuje wiele promocji na gry komputerowe

Green Man Gaming oferuje dużą promocję o nazwie Sizzling Sale, która obejmuje tysiące gier na PC, w tym takie hity jak Dragon’s Dogma 2, Elden Ring, Horizon Forbidden West, a nawet Kingdom Hearts Integrum Masterpiece (cała seria). Wszyscy gracze mogą skorzystać, ale członkowie GMG XP otrzymają dodatkowe zniżki na niektóre tytuły – więc teraz jest idealny moment na rejestrację. Wiele gier, które nie są objęte dodatkowymi rabatami XP, można również obniżyć o dodatkowe 15% za pomocą kodu promocyjnego SIZZLE15.

Sizzling Sale to tylko jedna z wielu znaczących promocji na gry komputerowe. Co najważniejsze, w tym tygodniu rozpoczęła się coroczna letnia wyprzedaż na Steamie. Przed zakupami na Steamie zalecamy sprawdzenie, czy Green Man Gaming lub Fanatical mają ofertę w lepszej cenie. Oferta Red Hot Sale firmy Fanatical obejmuje ponad 8000 ofert gier, z których większość to klucze Steam. W wyprzedaży GMG dostępna jest także znaczna liczba gier Steam. Zarówno Fanatical, jak i GMG oferują lepsze ceny na niektóre gry – dlatego zdecydowanie warto najpierw porównać. Dodatkowo GOG organizuje własną letnią wyprzedaż z dużymi rabatami na gry PC bez DRM.

Atrakcyjne oferty podczas Sizzling Sale

Aby skorzystać z pełnej zniżki jako członek GMG XP – jeśli jeszcze nie odblokowałeś zniżek XP – musisz najpierw dokonać zakupu o wartości co najmniej 1 USD. Aby to zrobić, rozważ zakup czegoś niedrogiego, takiego jak Sleeping Dogs: Definitive Edition, tylko 3 USD (było 20 USD). Po wydaniu 1 USD będziesz uprawniony do dodatkowych zniżek na wybrane gry.

W ramach Sizzling Sale dostępnych jest wiele świetnych gier, takich jak Dave the Diver za 14 dolarów (20 dolarów), Destiny 2: The Final Shape za 42 dolarów (50 dolarów) i Armored Core 6: Fires of Rubicon za 38 dolarów (zamiast 60 dolarów).

Jeśli szukasz czegoś, co sprawi, że Twoje lato będzie zajęte, nie przegap Hitman World of Assassination, teraz tylko za 24 USD (z kodem promocyjnym SIZZLE15) i zawierający Hitman 1, Hitman 2, Hitman 3 i mnóstwo dodatkowych misji DLC. Jest to jedna z najlepszych cen tego pakietu, jaką widzieliśmy, co sprawia, że ​​jest to świetny moment na sprawdzenie tego otwartego świata akcji w ukryciu.

Źródło: www.gamespot.com