Google Discover: Xbox ogłasza nowe gry i aktualizacje w ramach Game Pass

Tokyo Game Show to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku dla miłośników gier wideo. W tym roku Microsoft ogłosił specjalną transmisję cyfrową, w której zaprezentuje swoje nowe funkcje. Gotowy, aby zobaczyć, co firma ma w zanadrzu?

Program nadawania cyfrowego

Cyfrowa premiera Microsoftu zaplanowana jest na godzinę 2:00 czasu pacyficznego / 5:00 czasu wschodniego / 10:00 czasu brytyjskiego / 18:00 czasu tokijskiego. Podczas tej transmisji Microsoft udostępni postępy w tworzeniu gier na konsole Xbox i Bethesda, wyróżni gry stworzone głównie przez deweloperów z Japonii i Azji oraz ogłosi nowe gry, które dołączą do subskrypcji Xbox Game Pass.

Zróżnicowana kolekcja gier

Gracze mogą spodziewać się bardzo zróżnicowanej kolekcji gier od twórców działających głównie w Japonii i Azji. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Ekskluzywne ogłoszenia dotyczące Xbox Game Pass

Usługa Xbox Game Pass stale się powiększa dzięki świetnej zawartości od deweloperów z całego świata. Microsoft skorzysta z okazji, aby ogłosić nowe gry, które wzbogacą tę i tak już bardzo obszerną ofertę.

Cyfrowa transmisja Microsoftu z Tokyo Game Show zapowiada się pełna niespodzianek i ekscytujących zapowiedzi. Nie przegap okazji, aby odkryć nowe funkcje, które pojawią się na Twojej konsoli Xbox!

Źródło: www.ign.com