GoldenEye 007 trafi na Xboksa i Switcha w tym tygodniu


Nintendo ujawniło we wrześniu, że klasyczna gra N64, GoldenEye 007, pojawi się na Switchu wraz z grą online. Microsoft ogłosił tego samego dnia, że ​​GoldenEye 007 pojawi się również na Xboksie, chociaż ta wersja słynnej gry nie będzie zawierała trybu dla wielu graczy online, jak jej odpowiednik na Switchu.

Żadne ogłoszenie nie zawierało daty premiery, ale dzisiaj, deweloper Rare ujawniło, że GoldenEye 007 wystartuje w tym tygodniuw piątek, 27 stycznia. Wersja na Switcha będzie dostępna w ramach członkostwa Nintendo Switch Online + Expansion Pack, ale GoldenEye 007 można kupić indywidualnie na Xbox i będzie on również dostępny w Xbox Game Pass.

Co ciekawe, wersja na Xboksa, mimo braku funkcji online, będzie zawierała ulepszone opcje sterowania (takie jak obsługa dwóch drążków analogowych), natywną rozdzielczość 16:9 do 4K Ultra HD, stałą częstotliwość odświeżania i pełną obsługę osiągnięć.

Jeśli posiadasz Rare Replay na Xbox, uzyskasz dostęp do GoldenEye 007 za darmo.

„Wejdź do świata szpiegostwa jako Bond w GoldenEye 007” – czytamy w komunikacie prasowym. „Twoja tajna operacja mająca na celu powstrzymanie satelity broni GoldenEye obejmuje cały świat – będziesz infiltrować podziemne bazy, szarżować przez pociąg wojskowy i przemykać w głąb dżungli. Po drodze M poinformuje cię o twoich celach i Wydziale Q wesprze twoje wysiłki szeregiem gadżetów, ale ostateczny sukces tej misji należy wyłącznie do ciebie”.


Gracie w GoldenEye 007 w ten weekend? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/01/25/goldeneye-007-hits-xbox-and-switch-this-week