GoldenEye 007 trafi na konsolę Xbox z obsługą dwóch analogowych drążków


Jako jedna z najbardziej wpływowych i lubianych strzelanek wszech czasów, GoldenEye 007 to wyjątkowa gra dla wielu, którzy grali w nią pod koniec lat 90. Jednak minęło dużo czasu, odkąd w grę można było grać na nowoczesnych konsolach. To się wkrótce zmieni, ponieważ rewolucyjna strzelanka FPS otrzymała dziś duet ogłoszeń. Najpierw dowiedzieliśmy się o wersji na Switcha w ramach katalogu Nintendo Switch Online + Expansion Pack N64. Jednak dowiedzieliśmy się również, że tytuł (który został opracowany przez należące obecnie do Microsoftu Rare) również pojawi się na Xbox w ramach Game Pass i Rare Replay.

Kiedy gra pojawi się na Xbox, będzie zawierać klasyczną kampanię, wraz z oryginalnymi ustawieniami trudności i kodami do gry (brak słowa, jeśli „Tryb DK” zostanie przemianowany na coś bardziej ogólnego, takiego jak „Tryb dużej głowy” dla wersji Xbox) . Wersja na konsolę Xbox będzie również zawierać lokalny, współzawodniczy tryb wieloosobowy na podzielonym ekranie, który sprawił, że gra stała się ostoją spotkań w erze N64.

Niestety, nie wygląda na to, by tryb wieloosobowy online dostępny w wersji na Nintendo Switch Online przeskoczył do wersji Xbox. Jednak wersja GoldenEye 007 na konsolę Xbox zawiera ulepszone opcje sterowania (w tym obsługę dwóch drążków analogowych), natywną rozdzielczość 16:9 do 4K Ultra HD, stałą częstotliwość odświeżania i pełną obsługę osiągnięć.

GoldenEye 007 pojawi się na Xbox Series X/S i Xbox One w ramach Game Pass. Każdy, kto już posiada Rare Replay, będzie mógł również pobrać grę bez dodatkowych kosztów. Nie wiemy dokładnie, kiedy GoldenEye 007 pojawi się na Xbox, ale według Rare gra wyląduje jednocześnie na Xbox Series X/S, Xbox One i Nintendo Switch Online.Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/09/13/goldeneye-007-coming-to-xbox-with-dual-analog-stick-support