Goku dołącza do Fortnite! Recenzja Super aktualizacji Dragon Ball | Pokaż GI


W tym odcinku Game Informer Showpowracający goście Jesse Vitelli oraz Shawn Thomas – dwóch moich ulubionych członków oddziału Battle Royale – dołącz do nas, aby porozmawiać o Fortnite. Przeglądamy aktualizację Dragon Ball Super, rozmawiamy o tym, dlaczego skórki Goku i Vegety wyglądają nieco inaczej i omawiamy, jak chcielibyśmy zmienić Fortnite. Wspominamy również wczesne lata gry i wyjaśniamy, dlaczego ją kochamy.

Śledź nas w mediach społecznościowych: Alex Van Aken (@ITSVAKEN), Wesley LeBlanc (@Leblancwes), Jesse Vitelli (@Jessevitelli), Shawn Thomas (@Xshawnthomas)

Game Informer Show to cotygodniowy podcast o grach zawierający najnowsze wiadomości o grach wideo, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do gospodarza Alex Van Aken w każdy czwartek na pogawędkę o Twoich ulubionych grach – przeszłości i teraźniejszości – z Informator gry personel, programiści i goście specjalni z całej branży. Słuchaj w Apple Podcasts, Spotify lub swojej ulubionej aplikacji do podcastów.


Sygnatury czasowe:

00:00:00 – Wprowadzenie
00:03:17 – Mistrzostwa Świata Pokémonów 2022
00:04:29 – Fortnite x Dragon Ball
00:41:23 – Sprzątanie
00:44:43 – Grupa przytulaczy
00:54:31 – Poczta słuchacza

Źródło : https://www.gameinformer.com/podcast/2022/08/19/goku-joins-fortnite-reviewing-the-dragon-ball-super-update-gi-show