Godzilla szuka miłości w „Kaichu: The Kaiju Dating Sim”, który wkrótce się zmieniPod koniec każdego klasycznego filmu Kaiju tytułowi brnie z powrotem do morza, wiedząc, że ich wróg został pokonany. Wracają do swoich podwodnych domów, nalewają sobie kawy i oglądają w telewizji najważniejsze wydarzenia dnia. To nie jest zły dzień pracy; ale są sami, tkwią w kręgu ludzi pytających „gdzie jest potworem?” i nigdy „Jak jest potworem?” Bez lokalnych barów, wspólnych przyjaciół, imprez społecznościowych, a nawet Tindera, scena randkowa kaiju to trudny świat. Gdyby tylko był jakiś sposób, abyśmy my, śmiertelni ludzie, mogli pomóc…

Wyobrażamy sobie, że podobny proces myślowy przeszedł przez umysły Squiddershins, kiedy decydowali o temacie swojej najnowszej gry. Produktem tego procesu jest Kaichu: The Kaiju Dating Sim, gra, która zachęca tych, którzy znudzili się randkowaniem w prawdziwym świecie, aby wyobrazili sobie, jak ciężko byłoby, gdyby mieli 300 stóp wzrostu.

Twoim zadaniem będzie zabranie Gigachu — radioaktywnego dinozaura szukającego miłości — na globalną misję szybkich randek, aby znaleźć „właściwego potwora”. „Czym właściwie jest język miłości kaiju?”, słyszymy, jak pytasz – cóż, na podstawie zwiastuna gry wydaje się, że jest to coś w stylu zniszczenia całego miasta z kilkoma płomieniami i wiązkami laserowymi rzuconymi na dokładkę (nie milion mil od standardowego sezonu Wyspa Miłości następnie).

Z ponad 24 unikalnymi lokalizacjami, w których możesz spotkać się z potencjalnym partnerem, będziesz musiał wysłuchać marzeń i pragnień swojej randki, zanim udzielisz komplementarnych odpowiedzi, aby zapewnić sobie miłosny sukces. Nieważne piña colada i bycie złapanym w deszczu, w Kaichu nie ma nic bardziej romantycznego niż znalezienie kogoś, kto kocha niszczenie słynnych zabytków i słuchanie krzyków niewinnych przechodniów tak samo jak ty.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, czego można się spodziewać po tych niszczycielskich datach, zapoznaj się z pełną listą funkcji gry poniżej:

• Wiele wątków i zakończeń: 6 sympatycznych kaiju. Każdy z własną fabułą i przeszkodami w relacjach.

• Nieliniowa rozgrywka: Całkowicie otwarte, aby eksplorować mapę i datować dowolne kaiju od początku gry.

• 24 lokalizacje: wszystkie oparte na rzeczywistych lokalizacjach, każda z własnym, zniszczalnym pomnikiem.

• Innowacyjna rozgrywka w quizie: na nowo odkrywamy gatunek symulatorów randek z pytaniami o kompatybilność opartymi na osobowości i preferencjach każdego kaiju.

• Ręcznie malowana sztuka: Ręcznie malowane tła i ręcznie animowane kaiju wykonane z miłością w stylu animacji telewizyjnej.

• Oryginalna ścieżka dźwiękowa autorstwa Clarka Abouda (Miłe słowaZabij Iglicę)

Nieudana randka spowoduje jeszcze większe zniszczenie (brak labiryntu, więcej wojowniczości), więc mamy nadzieję, że twoja rozmowa jest słuszna.

Kaichu: The Kaiju Dating Sim ukaże się na Switchu 7 września, więc nie musisz zbyt długo czekać, zanim dowiesz się, jak dokładnie drobnoramienny dinozaur przytuliłby miłość swojego życia.

Co sądzisz o tym wyjątkowym symulatorze randek? Daj nam znać, jeśli rozpoczniesz tę misję kaiju dla miłości w komentarzach poniżej!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/08/godzilla-looks-for-love-in-kaichu-the-kaiju-dating-sim-coming-to-switch-soon