George RR Martin zapowiada adaptację Elden Ring do filmu lub serialu telewizyjnego

Elden Ring: George RR Martin drażni film lub serial telewizyjny

Po wydaniu dodatku DLC Shadow of the Erdtree George RR Martin zasugerował możliwość powstania filmu lub serialu telewizyjnego Elden Ring. W poście na blogu autor Gry o Tron wspomniał o zdobyciu nagród, wyraźnie dając do zrozumienia, że ​​rzeczywiście trwają prace nad adaptacją arcydzieła FromSoftware.

Zaangażowanie George’a RR Martina w projekt

Jak wspomniano w poście na blogu George’a RR Martina, słynny autor fantasy przyczynił się do powstania uniwersum Elden Ring, a Hidetaka Miyazaka i jego zespół z FromSoftware zajęli się resztą. Obecnie wygląda na to, że prace nad filmem lub serialem telewizyjnym o Elden Ring są już zaawansowane, a prace nad nim prawdopodobnie będą realizowane przez George’a RR Martina.

Otwartość na adaptację filmową

Często omawiano możliwość filmowej adaptacji Elden Ring, a fani zastanawiali się, jak można by to zrobić. Sam Miyazaki powiedział niedawno, że byłby otwarty na adaptację gry RPG akcji, która w 2022 r. sprzedała się w nakładzie 25 milionów egzemplarzy, ale tylko pod warunkiem, że w grę wejdzie „bardzo silny partner”.

Olśniewający sukces Shadow of the Erdtree

W tym samym czasie Shadow of the Erdtree sprzedawało się wyjątkowo dobrze – w ciągu zaledwie trzech dni sprzedano pięć milionów egzemplarzy. Nasza recenzja Shadow of the Erdtree przyznała temu DLC doskonałe 10/10. Powiedzieliśmy: „Podobnie jak poprzednia gra podstawowa, Elden Ring: Shadow of the Erdtree podnosi poprzeczkę w zakresie rozszerzeń DLC dla jednego gracza. Bierze wszystko, co uczyniło grę podstawową kultową grą RPG, kondensuje ją w stosunkowo kompaktowej kampanii trwającej 20–25 godzin i oferuje fantastyczne nowe wyzwania dla najbardziej zaangażowanych fanów. »

Źródło: www.ign.com