George RR Martin sugeruje, że Elden Ring będzie spin-offem w filmie lub serialu

George RR Martin zapowiada przekształcenie spin-offu Elden Ring w film lub serial telewizyjny

Według wskazówek samego pisarza George’a RR Martina, budujący świat Elden Ring może wkrótce trafić na nasze ekrany. Podczas gdy Hidetaka Miyazaki po prostu zasugerował, że możliwa byłaby adaptacja na żywo, Martin ze swojej strony wydaje się iść nieco dalej, o czym świadczą jego ostatnie wypowiedzi na jego osobistym blogu.

Możliwa adaptacja filmu lub serialu telewizyjnego dla Elden Ring?

„Aha, a jeśli chodzi o wszelkie plotki, które słyszeliście na temat filmu lub serialu telewizyjnego opartego na Elden Ring…” – napisał Martin. ” Nie mam nic do powiedzenia. Ani słowa, nie, zupełnie nic, nic nie wiem, nigdy o mnie nie słyszałeś, cicho, cicho, cicho. Jaka plotka? »

Czy to konkretny dowód na to, że trwają prace nad filmem lub serialem Elden Ring? Nie bardzo. Trudno jednak sobie wyobrazić, aby ktoś tak płodny i szanowany jak George RR Martin napisał coś na swoim blogu, nie oczekując, że fani pochłoną i analizują każde słowo.

Imponująca sprzedaż DLC Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring

Dodatek Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring osiągnął sprzedaż 5 milionów na całym świecie w zaledwie trzy dni od premiery. Na początku tego miesiąca Elden Ring dostarczyło 25 milionów egzemplarzy, co oznacza, że ​​20% wszystkich graczy wróciło już do gry, aby wypróbować DLC w pierwszy weekend dostępności.

„Wszystkim, którzy podążają ścieżką pozostawioną przez Kindly Miquella, wyrażamy naszą najszczerszą wdzięczność” – FromSoft powiedział w mediach społecznościowych, aby uczcić ten sukces.

Dzisiaj rano informowaliśmy, że sprytny gracz z DLC Elden Ring uważa, że ​​znalazł sposób na zdobycie wystarczającej liczby odłamków Scadutree, aby osiągnąć poziom 14 bez konieczności stawiania czoła ani jednemu bossowi.

Źródło: www.eurogamer.net