George RR Martin komentuje swoją współpracę z Elden Ring


Wczoraj uznany pisarz George RR Martin (Pieśń Lodu i Ognia) zabrał się do swojego bloga, aby dodać kilka komentarzy na temat swojej roli w rozwoju nadchodzącego Elden Ring firmy From Software. Chociaż blog jest krótki, autor jasno stwierdza, że ​​jego praca nad Elden Ring miała miejsce lata temu i skupiała się na budowaniu świata fantastycznych królestw, które gracze będą badać w lutym. Na swoim blogu Martin komentuje, że gry wideo nie są tak naprawdę jego bajką – ale potem mówi, że grał w stare gry strategiczne, takie jak Master of Orion, Romance of the Three Kingdoms i Railroad Tycoon. Najwyraźniej Martin ma doskonały gust w grach, które wybrał w ciągu dnia!

Post Martina jest dość jasny, ponieważ pracował nad budowaniem świata dla królestw Elden Ring. Nie wiadomo dokładnie, jak to się przekłada na ostateczną grę, ale dzięki temu, co widzieliśmy w teście sieciowym, świat jest pełen odkryć, nawet w tym małym kawałku. Podczas gdy podstawowa opowieść o Tarnished i The Lands Between wydaje się teraz mieć pewne znaczące podobieństwa do Dark Souls, sam świat i znaczna część tej historii są jeszcze nieznane, więc będziemy musieli poczekać i zobaczyć dokładnie, co się stanie. Martin zauważa również, że gry wideo stały się obecnie ważniejsze niż filmy w świecie rozrywki. Możesz sprawdzić cały post na oficjalnym blogu Martina tutaj. Martin zauważa również, że Elden Ring wygląda „niesamowicie”. W tej ostatniej kwestii jestem skłonny się zgodzić.

Elden Ring ma pojawić się 25 lutego na Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC. Czy czekasz na to niecierpliwie?Źródło : https://www.gameinformer.com/2021/12/19/george-rr-martin-comments-on-his-elden-ring-collaboration