Gears of War: skórki Marcusa Fenixa i Kaita Diaza już dziś w Fortnite


Jako pewnego rodzaju powrót do domu, do listy Fortnite dołączają dziś dwie skórki postaci z Gears of War.

Epic Games było pierwotnym właścicielem serii Gears of War, ale w 2014 roku sprzedało prawa Microsoftowi. Dzięki Fortnite kosmetyki Gears of War trafiają do popularnego battle royale. Dzieje się tak dlatego, że Marcus Fenix ​​i Kait Diaz będą dostępne do kupienia w sklepie z przedmiotami Fortnite jeszcze dzisiaj o 16:00 czasu PT/19:00 czasu wschodniego.

Jak widać na powyższym obrazku, wyglądają tak, jak można się spodziewać, ale Kait Diaz ma również odmianę Winter Orange Style. Jeśli rozegrasz mecz w Fortnite na konsoli Xbox Series X/S po zakupie skórki Marcus Fenix, odblokujesz jej odmianę w stylu Matte Black, którą możesz zobaczyć poniżej.

Marcus Fenix ​​jest wyposażony w Sonic Resonator Back Bling, a Kait Diaz w Reyna Pendant Back Bling. Inne akcesoria to kilof z buławą łamaną, kilof z młotkiem, kilof z tasakiem rzeźniczym i szybowiec skiffa. Każdy z tych elementów można zobaczyć na poniższym obrazku.

Do zgarnięcia jest również emotikonka Sztuczki z nożem, którą możecie obejrzeć tutaj, oraz spray Emergence Hole, który jest dostarczany z „Pakietem Kaita i Marcusa”. Możesz także kupić kilofy, lotnię lub emotki pojedynczo, ale jeśli kupisz pakiet wyposażenia Emergence, otrzymasz je wszystkie.

Nowe zadanie Gears of War zostanie również dodane do Battle Royale jeszcze dzisiaj. Gracze mogą wykonywać zadania Delta-One od 9 do 17 grudnia, aby odblokować spray Karmazynowy Omen. Aby to zrobić, musisz zebrać trzy znaczniki COG, przykucnąć za barierą, zadać przeciwnikowi obrażenia w walce wręcz, zadać przeciwnikowi obrażenia ze strzelby i zebrać pamiątki związane z Thrashballem.

Czekając, aż Gears of War przejmie sklep z przedmiotami Fortnite, sprawdź tę skórkę postaci Unreal Engine 5 w Fortnite, a następnie przeczytaj o tym, jak Epic Games rozwija Fortnite na Unreal Engine 5. Sprawdź te niedawno dodane skórki Resident Evil. .


Czy odbierzesz dzisiaj Marcusa Fenixa lub Kaita Diaza w Fortnite? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Source : https://www.gameinformer.com/2021/12/09/gears-of-war-marcus-fenix-and-kait-diaz-skins-coming-to-fortnite-today