Gdzie zamówić Bayonettę 3 w przedsprzedaży na Switchu?


Aktualizacja: Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery Bayonetty 3 – gra pojawi się na Switchu w piątek 28 października – więc potraktujcie to swoją ostatnią szansą na zgarnięcie zamówienia w przedsprzedaży przed wielkim dniem. Poniżej śledzimy wszystkie najlepsze oferty dla Ciebie!


Oryginalny artykuł: Po latach i lat czekania, wreszcie mamy datę premiery Bayonetty 3. Gra wystartuje wyłącznie na Nintendo Switch 28 października 2022.

Zamówienia gry w przedsprzedaży są już dostępne przed jej nadchodzącą premierą, a my będziemy na bieżąco aktualizować tę stronę ze wszystkimi najlepszymi ofertami i dostępnymi najniższymi cenami. Znajdziesz również sposób na zabezpieczenie cyfrowej wersji gry za mniej niż jej oficjalne ceny w eShopie, a my zamieścimy linki do oferty specjalnej gry Trinity Masquerade Edition.

Zanurzmy się!

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz je i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze Oświadczenie FTC.

Uzyskaj 10% zniżki na wersję cyfrową

Jeśli szukasz cyfrowej kopii gry, cieszymy się, że możemy zaoferować Ci 10% zniżki w naszym własnym sklepie. Po prostu użyj kodu NLIFE10 przy kasie, aby zobaczyć zniżkę (tylko Wielka Brytania/UE):

Zamów Bayonetta 3 w przedsprzedaży w Ameryce Północnej

Oto, gdzie obecnie możesz pobrać kopię gry w USA:

Zamów Bayonettę 3 w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii

A oto twoje opcje w Wielkiej Brytanii:

Bayonetta 3 Trinity Masquerade Edition na Switchu

Bayonetta 3 Trinity Masquerade Edition

Bayonetta 3 jest przygotowywana do wydania specjalnej, limitowanej edycji. Nazywa się Trinity Masquerade Edition i zawiera:

Podejdź bliżej i osobiście z pięknościami i bestiami z Bagneta 3 z pełnokolorową 200-stronicową książką artystyczną i wyświetlaj całość Bayonetta trylogia z trzema odwracalnymi obudowami gier, po jednym dla każdego tytułu, które łączą się w oszałamiającą, panoramiczną grafikę.

Oto lista sklepów, które go zaopatrują (zauważ, że wyprzedają się one bardzo szybko!):

Przygotuj się na Bayonettę 3

Jeśli nie grałeś w poprzednie gry Bayonetta, teraz naprawdę nadszedł czas. Nadrobić zaległości w serii poniżej:


Nie możesz się doczekać tego? Daj nam znać, jeśli planujesz kupić kopię z komentarzem poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/guides/where-to-pre-order-bayonetta-3-on-switch