Gdzie jest dzisiaj Xur? (11-15 sierpnia) Destiny 2 egzotyczne przedmioty i przewodnik po lokalizacjach Xur.

Sprawdź ekscytujące nowe oferty Xur w tym tygodniu w Destiny 2!

Wstęp :
Cisza przed sezonową burzą w Destiny 2 to doskonała okazja, by zaopatrzyć się w broń i zbroje w Xur. W tym tygodniu nasz tajemniczy sprzedawca znajduje się w Strefie Krętej Zatoczki w EMS. Spodziewaj się niesamowitych znalezisk i sprzętu, który popchnie cię do nowych zwycięstw.

Gdzie znajduje się Xur?
Xur można znaleźć w obszarze Winding Cove w EMS w tym tygodniu. Udaj się do obszaru Winding Cove Transmat, wsiądź na zwiadowcę i udaj się na północ. Wybierz zawalone przejście po lewej stronie i poszukaj jaskini w pobliżu zakrętu drogi. Podążaj tunelem przez klif, aby dotrzeć do wyższej grani, gdzie rozbił się opuszczony statek Upadłych. Tutaj czeka na ciebie Xur.

Co jest na sprzedaż w tym tygodniu?
Oto egzotyczne i legendarne przedmioty dostępne w Xur w tym tygodniu:

– Lord of Wolves: przerażająca strzelba Solaire, która może siać spustoszenie z bliskiej odległości. Entuzjaści łowców będą mogli zdobyć legginsy Lucky Pants, Tytani znajdą rękawice Twierdzy, a arkaniści będą mogli kupić hełm Verity’s Brow Helmet.

Nie zapominajcie, że Xur co tydzień oferuje również zadanie Ksenologia, które pozwala zdobyć egzotyczny szyfr poprzez ukończenie Operacji Straży Przedniej lub wygrywanie meczów w trybie Tygla i Gambitu. Tych egzotycznych liczb można użyć u Mistrza Rahoola, aby otrzymać wybrane egzotyki. Dodatkowo możesz teraz posiadać do pięciu jednocześnie.

Egzotyki Xura w tym tygodniu:
– Władca wilków: 29 legendarnych odłamków
– Twierdza: 23 legendarne odłamki
– Szczęśliwe spodnie: 23 legendarne odłamki
– Brwi Verity: 23 legendarne odłamki

Egzotyczna zbroja:
Łowcy będą mogli zdobyć legginsy Lucky Pants, które oferują wiele korzyści. Tytani uznają rękawice Twierdzy za idealne dla szermierzy. Arkaniści będą mogli kupić hełm Verity’s Brow Helmet, który może wzmocnić twoje granaty i dać twoim sojusznikom wybuchową przewagę.

Broń egzotyczna:
Dla entuzjastów walki w zwarciu strzelba solarna Władca Wilków to wspaniały wybór dzięki możliwości strzelania w trybie automatycznym. Jeśli chodzi o legendarnego Hawkmoon, możesz pominąć ten tydzień. Wreszcie dostępny jest również karabin snajperski Exotic Dead Man’s Tale, chociaż inne opcje są bardziej interesujące.

Wniosek :
W tym tygodniu nie przegap kuszących ofert Xura w Destiny 2. Czekają na ciebie niesamowite bronie i zbroje, a także zadanie Xenology, aby zdobyć egzotyczne szyfry. Udaj się do obszaru Winding Cove w EMS, aby zdobyć te skarby i przygotować się na kolejną sezonową szansę.

Źródło: www.gamespot.com