Gdzie jest dziś Xur? (3-7 czerwca) – Przewodnik po lokalizacji i egzotycznych przedmiotach w Destiny 2 XurUlubiony handlarz bronią w Destiny 2, Xur, jest w drodze, aby zaoferować wybór egzotycznej broni i zbroi ze swojego ekwipunku. Ponieważ Sezon Nawiedzony ma kilka nowych aktywności, które wymagają dużej siły ognia, teraz jest dobry czas, aby zobaczyć, co Xur ma na sprzedaż, abyś mógł zatriumfować w Koszmarnym Uwięzieniu na Opuszczonym Lewiatanie lub w nowym lochu Duality.

Nie wiemy jeszcze, gdzie pojawi się Xur, ale zaktualizujemy ten post, gdy tylko poznamy jego lokalizację. Zwykle pojawia się w jednej z trzech lokalizacji – Nessus, EMS i hangarze w Wieży – więc nie jest zbyt trudny do wyśledzenia. Xur jest obecny w Destiny 2 w każdy weekend, począwszy od codziennego resetu o godzinie 10:00 czasu polskiego (13:00 czasu wschodniego) w każdy piątek.

Jego dokładna lokalizacja jest zawsze tajemnicą, gdy przybywa po raz pierwszy, ponieważ nie ma go na mapie, a początkującym graczom łatwo go przegapić.

Oprócz rotacyjnej puli egzotycznych broni, Xur oferuje również broń, która była wcześniej ograniczona do zadań sezonowych – Hawkmoon i Dead Man’s Tale – a każda broń ma co tydzień nowy zestaw korzyści.

Dla tych, którzy chcą zdobyć Egzotyczny Szyfr, którego można użyć do zakupu egzotycznej broni z pomnika w Wieży, istnieje również długa misja, którą możesz zdobyć od Xura, która nagrodzi Cię jednym z tych rzadkich przedmiotów.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/where-is-xur-today-june-3-7-destiny-2-xur-location-and-exotic-items-guide/1100-6504055/?ftag=CAD-01-10abi2f