Gdzie jest dziś Xur? (1.10.10) – Przewodnik po lokacjach i egzotyce w Destiny 2 XurPo kilku niesamowitych i interesujących przeróbkach Prób Ozyrysa w Destiny 2, weekendowy tryb rywalizacji robi sobie przerwę w tym tygodniu. Możesz jednak zająć się Żelazną Chorągiewką, co jest kolejnym świetnym powodem, aby zaopatrzyć się w Egzotyki od Xur. Oto, gdzie możesz go znaleźć w tym tygodniu i wszystko, co sprzedaje, od egzotycznej broni i zbroi po nowy legendarny sprzęt.

Xur wraca do Układu Słonecznego z codziennym resetem w piątek, więc zaktualizujemy ten post, gdy tylko przybędzie, wraz ze swoją lokalizacją i ekwipunkiem.

Xur powraca do Układu Słonecznego w każdy weekend w Destiny 2, począwszy od codziennego resetu o godz. 10:00 czasu polskiego (13:00 czasu wschodniego) w każdy piątek. Rzecz w tym, gdzie wyląduje, nie wiadomo, dopóki nie przybędzie. Xur może spędzać czas w jednej z kilku lokalizacji, w tym w obszarze hangaru w Wieży, na Nessusie w Grobie Strażnika oraz w obszarze Krętej Zatoki w EMS. Ekwipunek Xura zmienia się również co tydzień, więc warto odwiedzać go w weekendy, aby uzyskać nowe bronie i rzuty na egzotyczną i legendarną zbroję. Możesz go odwiedzić w dowolnym momencie między jego przybyciem w piątek a cotygodniowym resetem o godz. 10.00 PT/13.00 ET w następny wtorek, kiedy Xur opuści Układ Słoneczny.

Co tydzień Xur oferuje jedną egzotyczną broń i trzy części egzotycznej zbroi: po jednym dla każdej klasy postaci. Ekwipunek jest losowy, podobnie jak rzuty statystyk, których możesz się spodziewać po każdej z jego zbroi, więc jeśli chcesz uzupełnić swoją kolekcję lub jeśli masz nadzieję na lepsze wersje egzotyków, które już posiadasz, warto go odwiedzić . Xur przynosi również Egzotyczny engram, który gwarantuje, że wypadnie coś, czego jeszcze nie masz, jeśli w Twojej kolekcji brakuje Egzotyków dla tej konkretnej postaci – ale nie obejmuje to Egzotyków, które musisz zdobyć poprzez działania, w tym nowe egzotyczne zbroje dodawane w każdym sezonie, które można odebrać tylko z legendarnych lub mistrzowskich utraconych sektorów.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Source : https://www.gamespot.com/articles/where-is-xur-today-oct-1-5-destiny-2-xur-location-and-exotics-guide/1100-6496733/?ftag=CAD-01-10abi2f