Gargoyles Remastered: data premiery i nowe funkcje

Przygotuj się na ponowne przeżycie nostalgicznych wrażeń z gier wideo wraz z powrotem słynnej gry Disneya Gargoyles! Ta 16-bitowa platformówka, na podstawie serii anime z 1995 roku o tym samym tytule, powraca w zremasterowanej wersji, która zapowiada się jeszcze bardziej epicko niż oryginał.

Długo oczekiwany powrót

Wszystkim, którzy mają trwałe wspomnienia z Gargoyles i którzy wysoko cenią tę grę, Disney potwierdził, że zapowiedziany wcześniej remaster ukaże się 19 października na PS4, Xbox One, Switch i PC. Będziesz mógł znaleźć Goliata i jego towarzyszy z Manhattanu, aby przeżyć nowe, ekscytujące przygody!

Niestety, jeśli nigdy nie miałeś okazji zagrać w Gargoyles, może to być spowodowane tym, że gra została oficjalnie wydana w Ameryce Północnej, na konsoli Sega Genesis (lub Mega Drive gdzie indziej) na świecie) w środku transmisji serialu animowanego. Wikipedia podaje mi również, że gra, pierwotnie planowana do wydania na Super Nintendo, została anulowana. Ale teraz w końcu będziesz mógł odkryć tę kultową grę, która wówczas zachwycała fanów.

Gargoyles Remastered: ulepszone wrażenia

Gargoyles Remastered, opracowane przez Desert Clip Studios, oferuje ulepszoną wersję z grafiką w wysokiej rozdzielczości i nową, zremasterowaną ścieżką dźwiękową. Będziesz także mógł przełączyć się na tryb 16-bitowy, aby odtworzyć oryginalną atmosferę gry, jednak niektórym purystom nowy styl graficzny może nie spodobać się tak urzekająco jak oryginalna grafika. Zależy od Ciebie !

Ale to nie wszystko ! Gargoyles Remastered wprowadza także kilka przydatnych funkcji, które poprawiają wrażenia z gry. Będziesz mógł skorzystać z funkcji natychmiastowego przewijania do tyłu, jeśli popełnisz błąd, cieszyć się obsługą pełnoekranową dla całkowitego zanurzenia się, a nawet odblokować osiągnięcia, aby renderować swoje wyczyny. jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Przygotuj się na zanurzenie się w udoskonalonej i wzbogacającej rozgrywce!

Dostępny w wersji fizycznej i cyfrowej

Jeśli to wszystko sprawia, że ​​chcesz ponownie zanurzyć się w fascynującym świecie Gargoyles, z przyjemnością dowiesz się, że Gargoyles Remastered będzie dostępny w cenie 12,49 GBP/14,99 USD po premierze na PS4, Xbox One, Switch i PC (przez Steam) i GOG) 19 października. Dodatkowo, dzięki Limited Run Games, dostępna będzie także wersja fizyczna na konsole. Nie przegap tej okazji, aby przeżyć ponownie epicką przygodę i odkryć lub odkryć na nowo urzekający wszechświat Gargulców!

Źródło: www.eurogamer.net