Galeria: Monolith Soft prezentuje oszałamiającą grafikę z corocznego „wewnętrznego konkursu ilustracji”


Zdjęcie: Monolith Soft

Monolith Soft właśnie zaliczył kolejny udany rok, wydając Xenoblade Chronicles 3. Udzielał również pomocy przy tworzeniu Splatoon 3.

Aby podsumować rok 2022, organizowany jest regularny „wewnętrzny konkurs na ilustrację”, w którym nowi absolwenci mogą w pewnym sensie zapuścić włosy i dać upust swojej kreatywności. Według przybliżonego tłumaczenia, każdy pracownik Monolith Soft może wziąć udział, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy, a najlepsze prace są następnie udostępniane na stronie internetowej firmy i innych platformach.

Tegoroczni uczestnicy to głównie pracownicy piątego i szóstego roku pracy w firmie, a wielu z nich ma doświadczenie w animacji, 3DCG i projektowaniu UI/UX. Oto podsumowanie. Pamiętaj, że to nic innego jak wewnętrzny konkurs, a to tylko kilka zabawnych ilustracji.

Praca Nakamury
Zdjęcie: Monolith Soft
dzieło Mochizukiego
Zdjęcie: Monolith Soft
dzieło Sato
Zdjęcie: Monolith Soft
Praca Senoo
Zdjęcie: Monolith Soft
praca Zhanga
Zdjęcie: Monolith Soft
Prace Todo
Zdjęcie: Monolith Soft
Prace Muto
Zdjęcie: Monolith Soft

Aby powitać nowy rok, konta społecznościowe Monolith Soft udostępniły również ten uroczy mały obraz Xenoblade z załączoną następującą wiadomością:

„Szczęśliwego nowego roku! Dziękujemy za nieustające wsparcie Monolith Soft w tym roku!”

Oprócz niektórych przepustek Xenoblade 3 Expansion Pass, Monolith Soft nie ujawnił jeszcze, jakie są pozostałe plany na 2023 rok, ale uważa się, że pomaga Nintendo w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom na podstawie niektórych ofert pracy w Kwiecień 2021. Wcześniej wspierał The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Co sądzisz o powyższym dziele sztuki? Czy jesteś podekscytowany, aby zobaczyć, co będzie dalej od Monolith Soft? Komentarz poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/gallery-monolith-soft-shows-off-stunning-artwork-from-annual-in-house-illustration-contest