Galacticare: Szalona i wciągająca gra o zarządzaniu przestrzenią

Galacticare: Zwariowany i wciągający wszechświat

Galacticare to doskonała gra strategiczna, w której Twoim zadaniem jest prowadzenie międzygwiezdnej firmy zajmującej się opieką zdrowotną, zarządzanie szpitalami, odkrywanie dziwnych dolegliwości obcych i znajdowanie sposobów na ich wyleczenie.

Dyrektor artystyczny Galacticare, Josh Bishop, wyjaśnia, że ​​wizją zespołu deweloperskiego Brightrock Games od samego początku było stworzenie gry o zarządzaniu szpitalem, ale także przesuwanie granic mechaniki gatunku.

Kosmiczna sceneria stanowi także wylęgarnię zwariowanych historii z dziwacznymi, nieludzkimi postaciami, co zawsze było istotne dla zespołu programistów.

Sprytne dialogi i powtarzające się postacie Galacticare pomagają graczom zanurzyć się w kolorowym i zapadającym w pamięć uniwersum, stawiając na pierwszym planie opowiadanie historii.

Na poziomie Many Me w historii Galacticare gracz musi organizować i leczyć klony głównego bohatera, złowrogiego genetyka doktora Ohdiusa, w więzieniu, a nie w szpitalu.

Każdy poziom Galacticare oferuje wyjątkowe wrażenia z rozgrywki, stale modyfikując podstawową mechanikę, aby utrzymać zainteresowanie gracza.

Konsultanci Galacticare, wyjątkowi lekarze, których można odblokować w miarę postępów w fabule, oferują ciekawe wybory w rozgrywce i elastyczność w podejmowaniu decyzji.

Galacticare obiecuje niezwykłe wrażenia z gry i możliwość całkowitego zanurzenia się w fantazyjnym i wciągającym wszechświecie.

Źródło: news.xbox.com