Funko Fusion: gra, która przekształca „To coś” w figurki pop!

Nowa premiera Funko Fusion na Xbox Series X|S we wrześniu 2024 r

Historia zamienia się w zabawki Funko Pop!

Gra wideo łącząca zmiennokształtnego kosmitę i postacie z kultowych filmów pojawi się na Xbox Series X|S. Funko Fusion to efekt współpracy z Universal Products & Experiences i obejmuje ponad 20 crossoverów popularnych filmów, seriali i komiksów. Data premiery zaplanowana jest na 13 września 2024 roku.

Wyjątkowa przygoda z Funko Fusion

Gra łączy Funko Pop! z klasycznym horrorem „The Thing”, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia. Gracze będą mieli okazję odkryć takie uniwersa jak „Jurassic World”, „Powrót do przyszłości”, „Szczęki”, „Scott Pilgrim vs. Świat”, „Battlestar Galactica” i wiele innych. Premiera na Xbox Series X|S zaplanowana jest na 13 września 2024 r.

Doświadczenie wierne filmowi „Coś”

Celem Funko Fusion jest wierne odtworzenie uniwersum filmu „The Thing” z 1982 roku. Poszczególne poziomy gry inspirowane są Antarktydą i centrum badawczym US Outpost #31. Kultowe postacie i zmiennokształtny kosmita zostały starannie zaprojektowane, aby uchwycić istotę oryginalnego filmu.

Przerażający wrogowie i kultowe sceny

Gracze będą mogli walczyć z zarażonymi wrogami i odkrywać zmienione wersje kultowych postaci z filmu. Walki z bossami charakteryzują się intensywną i przerażającą walką, wierną duchowi arcydzieła horroru. Mechanika gry została zaprojektowana tak, aby zapewnić wciągające i niepokojące wrażenia. Ścieżka dźwiękowa, oparta na oryginalnej muzyce, pomaga wzmocnić opresyjny klimat gry.

Fuzja Funko "Rzecz" Zrzut ekranu

Zanurz się w przerażający świat „The Thing”

Funko Fusion oferuje wyjątkowe wrażenia z gry, skutecznie łącząc grozę i humor. Fani filmu będą mogli na nowo odkryć słynne sceny, a nowi gracze docenią dziwaczną atmosferę gry. Premiera planowana jest na 13 września 2024 r. na Xbox Series X|S, z Funko Pop! inspirowane postaciami z gry dostępnymi dla fanów.

Źródło: news.xbox.com