Front Mission 1st: Remake zadebiutuje 30 czerwca na Xboksie


Streszczenie

  • Legendarna taktyczna gra RPG Front Mission powraca jako remake.
  • Nowoczesny tryb z ulepszonymi elementami sterującymi i w pełni zreorganizowaną ścieżką dźwiękową.
  • Gra zadebiutuje na Xbox One i Xbox Series S|X 30 czerwca

Wanzery powracają, bardziej wyrafinowane niż kiedykolwiek!

30 czerwca br. Frontowa misja 1.: Remake zadebiutuje na Xbox One i Xbox Series S|X z niecierpliwością. Wyrusz na misję i zagraj w misternie utkaną narrację tej kultowej serii taktycznych gier RPG.

Wyspa Huffmana jest jedynym miejscem, gdzie Oceania Cooperative Union (OCU) i Unified Continental States (UCS) dzielą granicę lądową, co czyni to miejsce epicentrum Drugiego Konfliktu Huffmana w roku 2090.

Dowodząc plutonem zwiadowczym, kapitan OCU Royd Clive ma za zadanie zbadać fabrykę amunicji UCS. Jednak ich misja przybiera nieoczekiwany obrót, gdy wpadają w zasadzkę wanzerów UCS – uruchamiając łańcuch wydarzeń, który popycha całą wyspę w pełnoprawną wojnę. W chaosie narzeczona Royda, porucznik Karen Meure, znika w akcji.

Zwolniony ze służby wojskowej Royd wyrusza w pościg, by odkryć prawdę. W miarę postępu śledztwa stopniowo odkrywa spisek i moce, które go zorganizowały.

Zbierz swój zespół i zanurz się w samo serce akcji.

Frontowa misja 1.: Remake to wciągająca taktyczna turowa gra RPG, w której wcielasz się w rolę dzielnego pilota poruszającego się po niebezpiecznych polach bitew maszynami wojennymi zwanymi wanzerami. Doświadcz realiów wojny poprzez strategiczne manewry, ciesząc się ulepszoną grafiką i w pełni zreorganizowaną ścieżką dźwiękową, która podnosi klasykę Misja frontowa rozgrywkę do współczesnych standardów.

O serii Front Mission

Misja frontowa wyróżnia się jako legendarna franczyza, która od dziesięcioleci fascynuje fanów na całym świecie. Dzięki różnorodnej gamie adaptacji medialnych, w tym mangi, powieści, słuchowisk radiowych i kolekcjonerskich zabawek, zapewnił sobie szczególne miejsce w sercach entuzjastów.

Oprócz wciągającej narracji, Misja frontowa błyszczy dzięki budzącemu podziw wykorzystaniu kolosalnych machin wojennych zwanych wanzerami. Te olbrzymy, wywodzące się z niemieckiego terminu „Wanderpanzer”, oznaczającego chodzące czołgi, odgrywają kluczową rolę w intensywnych bitwach w grze.

Lista życzeń Frontowa misja 1.: Remake Teraz! – link do sklepu
Więcej o grze i jej historii można przeczytać na stronie https://frontmissionremake.com/ oraz na naszych kanałach społecznościowych: ŚwiergotFacebooku, YouTubie.

MISJA FRONTOWA 1.: Remake

Xbox Live

MISJA FRONTOWA 1.: Remake

Forever Entertainment SA

W roku 2090 światowe konflikty toczone są za pomocą gigantycznych machin wojennych zwanych Wanzerami. Wyspa Huffmana, jedyne miejsce, gdzie Związek Spółdzielczy Oceanii (OCU) i Zjednoczone Stany Kontynentalne (UCS) mają wspólną granicę lądową, jest wylęgarnią konfliktów. Pluton rozpoznawczy OCU dowodzony przez kapitana Royda Clive’a zostaje przydzielony do zbadania fabryki amunicji UCS. Wpadają w zasadzkę UCS Wanzers, wywołując serię wydarzeń, które pogrążają całą wyspę w wojnie. Narzeczona Royda, porucznik Karen Meure, zaginęła w akcji. Zwolniony z wojska, Royd postanawia zbadać, co stało się z Karen. Jego misja coraz bardziej zbliża go do spisku stojącego za incydentem i mocy, które go zaaranżowały. Z dziesiątkami postaci do spotkania, dojrzałą fabułą i nie-manichejskimi bohaterami, Front Mission to klasyk taktycznego japońskiego gatunku RPG, wreszcie dostępny na całym świecie.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/06/01/front-mission-1st-remake-premieres-on-june-30th-on-xbox/