FromSoftware To zaprezentuje 15 minut rozgrywki w Elden Ring Jutro


Lutowa data premiery Elden Ring zbliża się szybko, a jutro FromSoftware zaprezentuje 15 minut rozgrywki.

Każdy fan FromSoftware zna walkę, która oczekiwała Elden Ring – ogłoszono to ponad dwa lata temu podczas E3 2019, a potem wszystko ucichło. Potem zaczęły wyciekać informacje, takie jak: grafika koncepcyjna oraz tajemniczy zwiastun. Wreszcie, na początku tego lata dostaliśmy rozszerzone spojrzenie na Elden Ring i datę premiery w styczniu 2022 r.. Ostatni kęs wiadomości pojawił się w zeszłym miesiącu, kiedy FromSoftware to ogłosiło Elden Ring został opóźniony do 25 lutego i miały nastąpić zamknięte testy sieci ten miesiąc.

Teraz wydaje się, że FromSoftware jest gotowe, aby pokazać trochę więcej tajemniczego świata Elden Ring. Jutro o godz. 7:00 PDT/10 rano czasu wschodniego studio wyda „15-minutowy rzut oka” na rozgrywkę.

Co do tego, czego się spodziewać, w tym momencie nikt się nie domyśla, ale 15 minut to mięsisty kawałek rozgrywki. Prawdopodobnie zobaczymy niektóre z przemierzanych koni w grze, niektóre z jej unikalnej walki, a jeśli jedno jest pewne, przerażającą walkę z bossem, która sprawi, że wszyscy będą drżeć w swoich opancerzonych butach.

Tylko czas powie. Elden Ring trafi na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC 25 lutego.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj o tym, jak Elden Ring zawiera mapę i szybką podróż, a następnie zapoznaj się z tą historią o tym, jak Wielki Miecz Księżycowej Poświaty może być w grze. Czytać Informator gry podział wszystko, co wiemy o Elden Ring po tym.


Co masz nadzieję zobaczyć w jutrzejszym pokazie rozgrywki w Elden Ring? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Source : https://www.gameinformer.com/2021/11/03/fromsoftware-to-showcase-15-minutes-of-elden-ring-gameplay-tomorrow