Forza Horizon 5 wyścigi do mety, ogłoszono złoty status


Forza Horizon 5 to największa i bogata w treści gra wyścigowa w serii. Z takim poziomem ambicji bez wątpienia wiąże się gruntowny proces rozwoju z wieloma dylematami technicznymi i zakresowymi. A jednak Playground Games po raz kolejny kończy się mocną stroną. Wczoraj studio ogłosiło, że Forza Horizon 5 oficjalnie stała się złota. Gra ukaże się w przyszłym miesiącu, ale już objęła prowadzenie.

Post na stronie internetowej Forza Motorsport zapowiedział uroczyste ogłoszenie i ujawnił rozległą współpracę Playground Games z artystami muzycznymi z Ameryki Łacińskiej, a także listę oryginalnych utworów, które można usłyszeć w grze w różnych stacjach radiowych:

„Fani Forza, osiągnęliśmy ważny kamień milowy na drodze do gry Forza Horizon 5 – zdobyliśmy złoto! Oznacza to, że gra jest teraz wyłączona do tłoczenia płyt detalicznych i ostatecznej konfiguracji do wydania cyfrowego. To jest moment, który reprezentuje niesamowite osiągnięcia wszystkich, którzy pracowali nad grą, a my świętujemy, dzieląc się muzyką, którą będziesz cieszyć się podczas jazdy po Meksyku Forza Horizon 5.

Lokalni hiszpańskojęzyczni artyści, których prace będą miały premierę, to m.in. Centavrvs, Clubz i Diamante Eléctrico, Bomba Estéreo i meksykański Instytut Dźwięku, Angelica Garcia, El Shirota, Technicolor Fabrics, Miguel Pacheco, Rodolfo Ritter i Mexico Festival Orchestra. Grupa innych piosenek z całego świata wypełnia resztę muzycznego składu, dzięki czemu możesz pływać po otwartym świecie, relaksując się przy chwytliwych melodiach.

Grałem około 90 minut przedpremierowej wersji gry Forza Horizon 5 i byłem pod wrażeniem skali Meksyku, niesamowitego poziomu szczegółów wyświetlanych w każdej klatce oraz wrażenia z samochodu:

„Nawet przy niewielkiej ilości treści, których doświadczyłem, Forza Horizon 5 jest ogromna. Duża część mapy była pusta w tej wersji zapoznawczej, ale nadal stawiałem czoła odległym dżunglom i pasmom górskim, wyobrażając sobie liczbę akrobacji PR, opowieści Horizon i wyścigi, w których wezmę udział w dniu premiery”.

Premiera Forza Horizon 5 na Xbox Series X/S, Xbox One i PC 9 listopada.


Czy będziesz przyspieszać meksykańskimi autostradami w dniu premiery? Jakie pojazdy masz nadzieję zobaczyć/kupić? Daj nam znać poniżej!Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/20/forza-horizon-5-races-to-the-finish-line-gold-status-announced