Fortnite: Zdobądź ekskluzywne przedmioty z Gwiezdnych Wojen za pomocą Twitch Drops – kliknij tutaj!

Fortnite świętuje w tym roku 4 maja w wielkim stylu, oferując nowe postacie z Gwiezdnych Wojen, zadania i przedmioty typu crossover. Oprócz wszystkiego, co możesz zdobyć w grze, płacąc lub grając, możesz także cieszyć się darmowymi cyfrowymi gadżetami poprzez dropy Twitcha. Jednak aby je zdobyć, będziesz musiał włożyć trochę wysiłku.

Wydarzenie związane z Gwiezdnymi Wojnami dla fanów Fortnite

W tym tygodniu Epic Games oferuje ekran ładowania Fortnite z motywem Gwiezdnych Wojen jako nagrodę Twitch. Jednak w przeciwieństwie do innych dropów, będziesz musiał zrobić coś więcej, niż tylko oglądać uczestniczącego streamera przez określony czas. Będziesz musiał śledzić streamerów za pomocą wtyczki „Choose Your Side” do Fortnite, która generuje elementy, które czasami pojawiają się w strumieniu.

Po prostu kliknij te przedmioty, aby zebrać je w cyfrowym poszukiwaniu skarbów. Gdy będziesz mieć ich wystarczająco dużo, odblokujesz ekran ładowania zderzenia galaktyk, jak pokazano poniżej.

Weź udział w poszukiwaniu skarbów

Przedmioty pojawiają się na ekranie tylko przez określony czas, więc musisz się pospieszyć, aby je zebrać. Rozszerzenie śledzi wszystkie znalezione przedmioty, a także całkowitą liczbę przedmiotów i zawiera tabelę wyników, która pokazuje, jak wypadasz na tle innych osób na tym samym czacie Twitcha, a także na całym świecie. Należy pamiętać, że minigra polegająca na zbieraniu przedmiotów jest dostępna wyłącznie na Twitchu, nie zbiera się przedmiotów, które następnie zostaną odblokowane w Fortnite.

Aby wziąć udział w polowaniu na zbieraczy „Wybierz swoją stronę”, musisz także połączyć swoje konto Twitch z kontem Epic. Dzięki temu otrzymasz dodatkowy przedmiot w grze Fortnite: emotkę Warczącego Chewbacca. Tak to wygląda.

Masz czas do 14 maja, aby odblokować ekran ładowania i emotikonę Chewbacca za pośrednictwem Twitcha. Więcej informacji znajdziesz w poście na blogu firmy Epic na temat nagród Star Wars na Twitchu.

Źródło: www.gamespot.com