Fortnite Rozdział 5 Sezon 1: odkryj nowości w Karnecie Bitewnym Wielkiego Wybuchu!

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1: Metro przybył i przynosi wiele nowych funkcji

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1: Metro wreszcie tu jest i przynosi mnóstwo zmian i dodatków, w tym nową wyspę, pociąg przemierzający całą mapę, modyfikacje broni, ponad 1200 stylowych strojów LEGO, bossów, nową przepustkę bojową z Peterem Griffin i Solid Snake i wiele więcej. Ten nowy rozdział w Fortnite obejmuje podjęcie walki w „The Society” poprzez dołączenie do „The Underground”. Musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby nie tylko wyeliminować grupę bossów pod wodzą Valerii, ale także uratować z ich szponów naszego ukochanego Peely’ego.

Walka z bossem i zwrot akcji

Pokonanie bossów zapewni Ci Medalion Towarzystwa, a ten przedmiot może zregenerować twoją tarczę, gdy będzie ona w twoim ekwipunku. Im więcej medalionów posiadasz, tym szybciej regeneruje się Twoja tarcza. Jednak im więcej masz medalionów, tym większa będzie dokładność promienia Twojej dokładnej lokalizacji dla Twoich wrogów. Niektóre z nowych atrakcji na mapie obejmują elegancką przystań Ritzy Riviera, opuszczoną rezydencję Rebel’s Roost, wielką stację kolejową Reckless Railways, alpejską wioskę Hazy Hillside, elegancki hotel Grand Glacier i wiele innych. Ponadto.

Mnóstwo nowych dodatków i sposobów gry

Inne dodatki do Fortnite obejmują Tarczę Balistyczną, której można używać z pistoletem, Ostrze Cluster, które może sprawić, że polecisz w stronę powierzchni lub innego gracza w celu ataku, Cluster Clinger, który eksploduje i uwalnia mniejsze materiały wybuchowe, oraz FlowBerry, który odzyskuje tarczę i zapewnij efekt niskiej grawitacji Tobie i Twoim towarzyszom z drużyny. Apteczki i mikstury tarczy natychmiast zaczną cię regenerować, a podczas ich przywracania możesz teraz poruszać się powoli.

Zadania meczowe zastąpią zadania codzienne i dadzą ci większą kontrolę nad misjami, które chcesz wykonywać. Wreszcie dostępne będą nowe bronie, takie jak strzelba Hammer Pump, strzelba Frenzy Auto, Nemesis AR, Striker AR, pistolet maszynowy Thunder Burst, Hyper SMG, karabin snajperski Reaper i pistolet Ranger. Mając tak wiele nowego w tym rozdziale, Fortnite Rozdział 5: Podziemie zapowiada się na punkt zwrotny dla fanów gry.

Źródło: www.ign.com