Fortnite Reload: tryb szybkiej bitwy, o którym wszyscy mówią

Fortnite Reload: nowa wersja popularnego Battle Royale

Fortnite Reload to nowa wersja Battle Royale, która zaskoczyła wszystkich w ubiegły weekend. Prawdziwy impuls dla gry, która bardzo tego potrzebowała po nieudanym uruchomieniu sezonu letniego zorientowanego na pojazdy, który rozczarował wielu graczy, zwłaszcza tych, którzy preferują tryb budowy. Nawet wielu znanych streamerów miało trudności z przystosowaniem się do wszystkich nowych zmian w Rozdziale 5 Sezonu 3, które były sprzeczne ze zwykłym stylem gry w trybie budowania.

Energetyczna i wciągająca rozgrywka

Fortnite Reload to odpowiedź Epic Games stworzona tak szybko, jak to możliwe, po nieudanej premierze sezonu. I choć można żałować, że przeniesiono je tak szybko, by zadowolić streamerów, Fortnite Reload to tak świetna zabawa i tak drastyczna zmiana tempa w stosunku do standardów Fortnite, że nie możemy się w tym nie zakochać. Epic Games zrobiło wszystko dobrze.

Nowe podejście do Battle Royale

Sukces Fortnite Reload można wytłumaczyć znakomitym pomysłem, o którym Epic Games zapewne myślało już od jakiegoś czasu. Zainspirowany trybem Resurgence w Call of Duty Warzone, Fortnite Reload stał się pomostem pomiędzy standardowym deathmatchem w Call of Duty a Battle Royale w Warzone. Koncepcja jest prosta: gracze mogą automatycznie odrodzić się po śmierci, o ile jeden z ich członków drużyny wciąż żyje. Idealne połączenie najlepszych aspektów obu trybów.

Tryb przeładowania jest ograniczony do drużyn, składających się z maksymalnie 40 graczy, wyboru broni i przedmiotów z rozdziałów 1-4 i odbywa się na skróconej wersji mapy OG Fortnite z listopada ubiegłego roku. Na tej mniejszej mapie walki od początku są intensywne, ale stawka jest niższa. Na koniec gry odradzanie się zostanie wyłączone i będziesz musiał zachować ostrożność podczas zakończenia meczu.

Ten tryb oferuje szybsze i bardziej intensywne wrażenia z trybu Battle Royale niż kiedykolwiek wcześniej. Gra jest szybka i intensywna, zachowując jednocześnie istotę Fortnite. Mechanika odradzania się w ciekawy sposób napędza akcję, zapewniając wyjątkową dynamikę rozgrywki.

Intensywne i satysfakcjonujące wrażenia z gry

Bitwy w Fortnite Reload mogą być bardzo osobiste i obejmować intensywne strzelaniny trwające przez długi czas. Zwycięstwo nad twardymi wrogami daje satysfakcję, ale porażka może być bolesna. Jest to tryb gry, który wyróżnia się intensywnością i szybkością.

Podsumowując, Fortnite Reload to odświeżający dodatek do zwykłego Battle Royale w Fortnite, oferujący intensywne i satysfakcjonujące wrażenia z gry, zachowując jednocześnie elementy, które sprawiają, że gra jest tak skuteczna, że ​​fani gatunku muszą ją zobaczyć!

Źródło: www.gamespot.com