Fortnite Reload: nowy tryb gry bez pojazdów na klasycznej mapie

Dziś, 22 czerwca, Fortnite wprowadza nowy tryb o nazwie Fortnite Reload, który oferuje nową mapę, wiele klasycznych broni i lokalizacji, nieskończone odrodzenia, o ile jeden gracz w drużynie pozostanie przy życiu, oraz brak pojazdów.

Nowy tryb przeładowania Fortnite

Fortnite Reload to gra typu „Fill or No Fill Squads” dla 40 graczy rozgrywana na „węższej mapie” z ciekawymi miejscami, takimi jak Tilted Towers i Retail Row. Gracze będą mogli powrócić do akcji znacznie szybciej niż w innych trybach.

Kiedy gracz zostanie powalony, jego indywidualny licznik czasu resetowania zaczyna odliczać czas i będzie liczony tak długo, jak długo będzie żył inny członek drużyny. Liczniki resetowania zaczynają się od 30 sekund i zwiększają się do 40 sekund później w meczu. Członkowie drużyny mogą przyspieszyć powrót swoich przyjaciół, pokonując przeciwnika (-2 sekundy), eliminując gracza (-4 sekundy) i eliminując całą drużynę (-10 sekund).

Nowe bronie i odblokowane łupy

Oprócz tych restartów, w momencie premiery do zabawy w Fortnite Reload dołączy garść odblokowanych łupów, w tym rewolwer, strzelba taktyczna, strzelba z dźwignią, ciężka strzelba OG, pistolet taktyczny strzelca maszynowego, karabin piechoty, ciężki karabin szturmowy, Bolt Action Strzelba, wyrzutnia rakiet i hak do chwytania.

Korony Zwycięstwa nadal można zdobyć, a kiedy wyeliminujesz gracza, upuszcza on Małe Mikstury Tarczy, Średnią Amunicję, Lekką Amunicję, Naboje do Strzelby i (tylko do Budowy) 50 każdego materiału budowlanego.

Nagrody i zadania Fortnite Reload

Jeśli chodzi o nagrody, Fortnite Reload zawiera zadania wprowadzające, za które można zdobyć 20 000 PD, a ukończenie trzech z nich odblokuje Cyfrowe Przebudzenie, za sześć otrzymasz Okład na Kostkę Basenu, a za dziewięć otrzymasz NaNa do kąpieli Crossbody. Dodatkowo Victory Royale zapewni graczom szybowiec Rezzbrella.

Fortnite Reload ma na celu zapewnienie graczom bardziej klasycznych wrażeń w Fortnite bez pojazdów i tak, można grać w trybie Battle Royale lub Zero Build.

Ten weekend zapowiada się pracowity dla Fortnite z wydarzeniem koncertowym o nazwie Metallica: Fuel. Ogień. Fury. to interaktywne przeżycie muzyczne celebrujące muzykę kultowego zespołu rockowego i zawierające sześć ich piosenek.

Źródło: www.ign.com