Fortnite: podgląd, odkryj wydarzenie Big Bang i jego niesamowite nowe funkcje!

Fortnite: Wydarzenie Wielkiego Wybuchu

Wydarzenie Wielki Wybuch w Fortnite oficjalnie się rozpoczęło i było nie tylko epicką przygodą przeskakiwania między wymiarami, obejmującą występ Eminema, ale także wprowadziło nowe gry wyścigowe w stylu Rocket League i muzykę w stylu Guitar Hero/Rock Band dla Fortnite.

Wydarzenie rozpoczęło się, gdy meteoryt uderzył w mapę i zderzył się z Punktem Zero. To otworzyło rozdarcie w przestrzeni i czasie, które zabrało ciebie i wszystko wokół ciebie przez wiele rzeczywistości lub wymiarów.

Wkraczasz do świata LEGO Fortnite, w którym ty i twój zespół wcielacie się w postacie LEGO i podróżujecie po świecie na szybowcu. Widzisz budowanie LEGO, potwornego smoka atakującego zamek, tętniące życiem miasto i wiele więcej. Wszystko jest wykonane z LEGO, a teren jest wspaniały. Efekty śledzenia promieni działają w pełni i tworzą hipnotyzujący blask, który sprawia, że ​​chcemy zostać dłużej.

Na szczęście był to w rzeczywistości zwiastun nadchodzącej gry survivalowej LEGO Fortnite, która pojawi się w Fortnite 7 grudnia. Nie wiemy jeszcze zbyt wiele o trybie gry, ale ta zapowiedź bardzo nas podekscytowała.

Gra Wyścigi rakiet

Jakby tego było mało, zostajesz także wrzucony za kierownicę samochodu w środku wyścigu, podczas którego samochody wyglądające jak Rocket League jeżdżą po torze przypominającym lokalizację z mapy Fortnite. W różnych punktach znajdują się instrukcje, które dają ograniczoną kontrolę nad pojazdem, ale dają wgląd w to, jak ostatecznie będzie działać mechanika gry. Dryft, doładowanie, silniki odrzutowe, unikanie powietrza i turbo były wyświetlane i chociaż sterowanie było ograniczone, było zabawa, póki trwała.

Ta nowa gra będzie nazywać się Rocket Racing i została opracowana przez dewelopera Rocket League, firmę Psyonix, i zadebiutuje 8 grudnia.

Muzyczny wszechświat Fortnite

Wreszcie ty i twój zespół jesteście zanurzeni w muzycznym wszechświecie, w którym pojawia się Eminem i daje minikoncert, podobny do wydarzenia Travisa Scotta kilka lat temu. W połowie staje się wielkości Godzilli przy dźwiękach Godzilli z udziałem Juice WRLD. Nowością w tym doświadczeniu jest gra muzyczna, w której niczym w Guitar Hero czy Rock Band musisz naciskać przyciski w rytm jednej z piosenek Eminema.

Fortnite Festival będzie nową grą muzyczną, do której wprowadziło nas to doświadczenie i która pozwoli Tobie i/lub Twoim znajomym wystąpić na scenie z „hitami ich ulubionych artystów”. Za tym stoi zespół Harmonix, studio stojące za Guitar Hero i Rock Band, a premiera odbędzie się 9 grudnia.

Fortnite Rozdział 5: Podziemie

Wydarzenie Wielkiego Wybuchu zakończyło się spojrzeniem na te wszystkie nowe wymiary i oczekiwaniem, aż Ty i Twój zespół będziecie mogli ponownie odwiedzić te ekscytujące światy. Wszystkie te uroczystości prowadzą do wielkiej premiery Fortnite Chapter 5: Underground, podczas której dodane zostaną także długo oczekiwane skórki Petera Griffina i Solid Snake, nowa wyspa, modyfikacje broni, nowy pociąg, który będzie podróżować przez mapa i wiele więcej.

Aha, a jeśli przegapiłeś wydarzenie i czytasz to 2 grudnia, Fortnite będzie gospodarzem „dwóch kolejnych koncertów Big Bang po występie o 14:00 czasu wschodniego”. Zaglądaj tu ponownie lub śledź Fortnite na Twitterze, aby dowiedzieć się, kiedy będą miały miejsce nowe wydarzenia.

Źródło: www.ign.com