Fortnite: Epic zwraca graczom emotki Side Shuffle i Jubi Slide

Gracze Fortnite, którzy kupili emotki „The Side Shuffle” i „Jubi Slide”, otrzymają zwrot pieniędzy od Epic Games. W nadchodzącej aktualizacji sklepu gracze będą mogli kupić obie emotki w pakiecie za 600 V-dolców.

Prawie identyczne emocje

Emotikony „The Side Shuffle” i „Jubi Slide” są prawie identyczne. Jedyną istotną różnicą między nimi jest muzyka, która im towarzyszy. Te emotki po raz pierwszy pojawiły się w Fortnite w odstępie około dwóch lat, ale biorąc pod uwagę ich podobieństwo, niektórzy gracze wyrazili niezadowolenie z Epic Games, oskarżając ich o „recykling” emotki w sposób, jakiego jeszcze nie widzieli. Ta krytyczna opinia najwyraźniej przekonała dewelopera do połączenia emotek w cenę, która niemal sprawia, że ​​są one wyprzedane. Obie emotki są mocno zainspirowane jubi2fye, użytkownikiem TikTok, który zyskał popularność dzięki popularyzacji tego tańca.

Niepewna przyszłość Jubi Slide

Wydaje się mało prawdopodobne, aby nowsza z dwóch emotek, Jubi Slide, została ponownie sprzedana jako samodzielny przedmiot, biorąc pod uwagę, że została usunięta ze sklepu zaledwie kilka godzin po jej pojawieniu się. Prawdopodobnie pakiet stanie się nowym standardowym sposobem dodawania tych emotek do Twojej kolekcji, chociaż Epic Games jeszcze tego nie określiło.

Aby uzyskać więcej informacji o Fortnite, zapoznaj się z naszym przewodnikiem zawierającym lokalizacje wszystkich skrzyń Olimpu i Podziemia, a także z naszym przewodnikiem szczegółowo opisującym wszystko, co zawiera przepustka bojowa Sezonu 2 Rozdziału 5.

Źródło: www.gamespot.com