Fortnite dodaje Venom: Let There Be Carnage i strój inspirowany Tomem Hardym i Eddie BrockPodczas celebracji Venom: Let There Be Carnage, Fortnite dodało nowy strój Eddiego Brocka inspirowany Tomem Hardy’m, który zawiera emotikonę Venom Unleased, która zmieni go w Venoma, który wygląda dokładnie tak, jak ten z nadchodzącego filmu.

Ujawniony przez zespół Fortnite, ten strój dołącza do rzezi z przepustki bojowej Fortnite Rozdziału 2 sezonu 8 i kolejny komiksowy strój Venom który został dodany w listopadzie 2020 r.

Chociaż ten strój zaczyna się jako Eddie Brock i nie zmieni cię w Jad, dopóki nie użyjesz wbudowanej emotki Uwolniony Jad, możesz zacząć jako Jad, wybierając ten styl w szafce. Dodatkowo gracze mogą zmienić się z powrotem w Eddiego, używając tej samej emotki w grze.

Strój Eddiego Brocka zawiera również Symbiote Scythe Picaxe, a Venom Bundle zawiera także inny strój Venom, Inny Smaczny Emotikon Przekąski, Wąsy Jadu Plecy, Symbiotyczny Szybowiec i Symbiotyczny Ślad Śladu. Jeśli gracze posiadają już którykolwiek z tych przedmiotów, Pakiet Jadu będzie kosztował mniej V-dolców niż normalnie.

Po wielu opóźnieniach Venom: Let There Be Carnage ma w końcu trafić do kin 1 października i ma doprowadzić PG-13 do „skrajnych granic”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Venom i Fortnite, zapoznaj się z plakatem Let There Be Carnage, który drażni się z powrotem She-Venom i jak znaleźć zarówno Venom, jak i Carnage Symbiotes w najnowszym sezonie Fortnite.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Source : https://www.ign.com/articles/fortnite-adds-venom-let-there-be-carnage-and-tom-hardy-inspired-venom-and-eddie-brock-outfit