Fortnite dodaje Chrisa Redfielda i Jill Valentine w nowej współpracy Resident Evil


Upiorny miesiąc crossoverów w Fortnite trwa dzięki nowej współpracy z Capcom i Resident Evil. Chris Redfield i Jill Valentine to najnowsze ikony horroru, które pojawiły się na wyspie i zmierzyły się z potworami z kostki The Sidways.

Zestaw STARS Team zawiera Chrisa Redfielda i Jill Valentine w mundurkach STARS. Chris ma również swój strój Oddziału Hound Wolf z Resident Evil Village jako alternatywę, a Jill będzie mogła przywdziać swój wygląd z Resident Evil 3 Remake.

Źródło: Epic Games

Oprócz skórek postaci zestaw zawiera Green Herb Back Bling (ze stylami alternatywnymi Red Herb i Blue Herb), Back Bling do maszyny do pisania Saving Keystrokes Back Bling, Hod Dogger Pickaxe oraz Stun Rod Pickaxe. Jest też emotka Brolly Stroll wraz z parasolką.

Chris, Jill, Herb Back Bling i Typewriter Back Bling będą dostępne w pakiecie z opcją zakupu dwóch kilofów i emotki w STARS Team Gear Bundle.

W październiku Epic Games dodało do Fortnite współpracę związaną z horrorem. Miesiąc rozpoczął się współpracą z klasycznymi potworami z biblioteki horrorów Universal Pictures. Fortnite dodał także Ricka Grimesa z The Walking Dead.

Matt TM Kim jest redaktorem wiadomości IGN. Możesz do niego dotrzeć @lawoftd.





Source : https://www.ign.com/articles/fortnite-resident-evil-jill-skin-collab