Forge Falcons ogłasza Helljumpers, spin-off ODST inspirowany Helldivers 2 na Halo Infinite

Odkryj nowy dodatek do Halo Infinite, który zachwyci fanów strzelanek FPS: tryb inspirowany Helldivers 2, stworzony przez pełnych pasji i utalentowanych fanów.

Twórcy pasjonujący się Forge

Grupa Forge Falcons połączyła siły, aby stworzyć nieoficjalny tryb gry o nazwie Helljumpers, bezpośrednio zainspirowany Helldivers 2. Korzystając z potężnego narzędzia do tworzenia gier i map Forge z Halo Infinite, tym dwunastu twórcom udało się odtworzyć wrażenia z Helldivers 2, dodając wrogów AI i zanurzając graczy w świecie świat intensywnej walki.

Zwiastun wideo ujawniony przez Forge Falcons pokazuje część mapy miasta, na której toczy się tryb Helljumpers, obiecując ciągłe dodatki i zmiany w trakcie prac nad grą. Pełny zwiastun rozgrywki planowany jest na maj, a premiera trybu w czerwcu. Jak każdy projekt Forge, Helljumpers będzie można pobrać całkowicie bezpłatnie.

Wciągające doświadczenie

Helljumpers to nie tylko prosty tryb, ale ma na celu zapewnienie pełnego doświadczenia jako gry w grze, w tym kampanii dla jednego gracza, której szacunkowy czas trwania wynosi 2-3 godziny. Forge Falcons obiecuje starannie przygotowane wydarzenia kinowe, a także ekskluzywną ścieżkę dźwiękową zapewniającą całkowite zanurzenie. Pomimo braku muzyki w grze, gracze będą mogli cieszyć się tym oryginalnym dziełem poza sesją grania.

Czekając na premierę Helljumpers, fani Halo Infinite mogą zanurzyć się w zupełnie nowej Operacji Banished Honor, która rozpocznie się 30 maja. Ta aktualizacja wprowadza kosmetyki z motywem Wygnańców oraz sklep z kosmetykami, w którym można odblokować wcześniej dostępne przedmioty. Dodatkowo wprowadzono poważną zmianę w kultowej broni z serii, spełniając oczekiwania fanów od premiery gry.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat Helljumpers i nowości z Halo Infinite!

Źródło: www.gamespot.com