Football Manager 2024 ukaże się 6 listopada na PC, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X/S i smartfony

Football Manager 2024: Data premiery, nowości i zamówienia w przedsprzedaży

Data premiery i platformy

Sega ogłosiła premierę Football Managera 2024 6 listopada. Będzie to dwudziesta gra z tej serii i po raz pierwszy będzie dostępna w Japonii. Będzie dostępna na PC, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X/S i smartfonach.

Dostępne w ramach Xbox Game Pass i Netflix

Podobnie jak w przypadku poprzednich gier, Football Manager 2024 będzie dostępny od chwili premiery na PC i Xbox Series X/S w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. Na smartfonach gra będzie dostępna w serwisie Netflix po opuszczeniu Apple Arcade.

Przyjazd do Japonii i co nowego

Miles Jacobson, dyrektor Sports Interactive, powiedział, że cały zespół był podekscytowany możliwością wydania gry w Japonii i po raz pierwszy w języku japońskim. Ogłoszono również, że ponad 230 milionów ludzi na całym świecie będzie mogło uzyskać dostęp do mobilnej wersji gry za pośrednictwem subskrypcji Netflix, co sugeruje znaczny wzrost bazy graczy.

Zamówienia w przedsprzedaży i korzyści

Zamówienia przedpremierowe Football Managera 2024 są już dostępne z 10% rabatem do dnia premiery. Dodatkowo zamówienia w przedsprzedaży zapewnią graczom wcześniejszy dostęp do wersji gry na komputery PC/Mac „na około dwa tygodnie” przed oficjalną premierą.

Koniec ery

Football Manager 2024 ma być ostatnią grą z serii przed gruntowną przebudową planowaną na przyszły rok wraz z FM25. Rozwój, który budzi wiele oczekiwań wśród fanów.

Wywiad z Milesem Jacobsonem

W czerwcu ubiegłego roku Chris Tapsell z Eurogamer miał okazję spotkać się z Milesem Jacobsonem, aby omówić przyszłość tej corocznej serii. Jacobson wyraził swoje „osobiste rozczarowanie” ubiegłorocznym dziełem, pomimo jego ogromnej popularności.

Źródło: www.eurogamer.net