Sony WH-1000XM5: słuchawki z redukcją szumów w promocji na Amazon za 348 USD

Redukcja szumów w słuchawkach Sony WH-1000XM5: najlepsze słuchawki na rynku

Jeśli szukasz słuchawek z redukcją szumów zapewniających doskonały dźwięk i wygodę, nie możesz się pomylić z serią WH firmy Sony. Flagowa seria od lat jest jedną z najlepszych opcji redukcji szumów na rynku, a teraz możesz dużo zaoszczędzić na najnowszym modelu: Sony WH-1000XM5. Słuchawki XM5 są przecenione do 348 USD w Amazon. Alternatywnie możesz kupić słuchawki XM4 – które wciąż są niesamowite – za 278 USD (spadek z 350 USD). Oba słuchawki są dostępne w tych cenach w trzech różnych kolorach: czarnym, niebieskim i srebrnym.

Sony WH-1000XM5: funkcje redukcji szumów

W tych puszkach kryje się wiele wspaniałych technologii, ale to funkcje redukcji szumów sprawiają, że są jednymi z najlepszych na rynku. Ta iteracja wykorzystuje to, co Sony nazywa „Auto NC Optimizer”, aby automatycznie dostosować funkcję redukcji szumów w zależności od warunków noszenia i otoczenia, co zapewnia doskonałą izolację dźwięku.

Wygodne i łatwe w użyciu

Poza tym sam zestaw słuchawkowy ma lekką konstrukcję z miękką skórą, nowy zintegrowany procesor V1 zapewnia bogaty zakres dźwięku zasilanego przez Bluetooth podczas sesji słuchania muzyki, a jego żywotność baterii może trwać do 30 godzin. Jeśli się spieszysz, możesz łatwo uzyskać kilka godzin odtwarzania po zaledwie kilku minutach ładowania.

Inną ważną funkcją sprzedaży jest tutaj wybór ustawień sterowania dotykowego, które pozwolą ci wstrzymywać, odtwarzać, pomijać utwory, kontrolować głośność, aktywować asystenta głosowego i odbierać połączenia telefoniczne.

Podsumowanie

Jeśli szukasz słuchawek z redukcją szumów, które są wygodne i łatwe w użyciu, to seria WH firmy Sony jest zdecydowanie warta uwagi. Teraz możesz kupić najnowszy model Sony WH-1000XM5 w przecenie za 348 USD lub wybrać model XM4 za 278 USD. Oba modele są dostępne w trzech różnych kolorach na stronie Amazon.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Źródło: Gamespot.