Fizyczna edycja trylogii GTA na przełączniku wydaje się wymagać pobrania


Aktualizacja [Fri 5th Nov, 2021 08:15 GMT]: W Europie zaczęły pojawiać się obrazy pudełek z trylogii GTA. Brytyjski sklep internetowy The Game Collection udostępnił następujący obraz, który przedstawia grafikę pudełka i wymóg pobrania z Internetu:

Zdjęcie: za pośrednictwem kolekcji gier

Oryginalny artykuł [Tue 26th Oct, 2021 00:55 BST]: W zeszłym tygodniu słyszeliśmy, że Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na Nintendo Switch ma dość mięsisty rozmiar – około 25,4 GB. Było to zgodne z wykazem na stronie północnoamerykańskiego eShopu.

Chociaż nie jest to zbyt duże w porównaniu do pobrań na inny platformy, jeśli jesteś fizycznym kolekcjonerem Nintendo, może to nie być najlepsza wiadomość. Spojrzenie na oficjalną grafikę pudełkową gry dla Ameryki Północnej pojawiło się teraz w Internecie, a na jej przedniej stronie znajduje się przerażająca etykieta „wymagane pobranie”.

Ta informacja pochodzi z Gry Direct Feed a poniższy obraz został pobrany z Target:

„Sprzedawcy amerykańscy otrzymują teraz zasoby, a GTA – Trylogia na Switch ma baner „Wymagane do pobrania”.

GTA Trilogy Boxart IMG

Jeśli okaże się, że będzie wymagało pobrania, nie byłoby to aż tak zaskakujące, biorąc pod uwagę historię Rockstara na Switchu. Fizyczna wersja Switcha LA Noire potrzebne do pobrania 14 GB.

Fizyczna wersja GTA: The Trilogy pojawi się 7 grudnia, a wersja cyfrowa pojawi się miesiąc wcześniej, 11 listopada. Czy dostaniesz wersję papierową tej gry? Zostaw komentarz poniżej.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz je i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze Oświadczenie FTC.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/11/gta-trilogys-physical-edition-on-switch-appears-to-require-a-download