Fire Emblem Engage, historia sportowa | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo Brian zaprasza Wesleya LeBlanca na rozmowę o pierwszej dużej wersji 2023 roku, Fire Emblem Engage. Obaj dzielą czas spędzony nad ostatnią grą do tego momentu, prezentując różne aspekty tej bardzo oczekiwanej strategii turowej. Następnie, w drugim segmencie, Brian i Wesley rozmawiają o Sports Story, następcy Golf Story, który niespodziewanie wystartował pod koniec grudnia.

Jeśli chcesz śledzić Briana w mediach społecznościowych, możesz to zrobić na jego Instagramie: @BrianPShea. Możesz śledzić Wesleya na Twitterze: @LeBlancWes.

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i analizować wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, którzy rozmawiają o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:06 – Podgląd starcia z Fire Emblem
00:28:26 – Wrażenia z historii sportowych


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, wysyłając wiadomość do Briana na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnego Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Aby zapoznać się z innym podcastem Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/01/06/fire-emblem-engage-sports-story-all-things-nintendo