Finji: Wyjątkowe i niezapomniane gry wideo

Gra wideo Canabalt została wydana w 2009 roku w sklepie iOS App Store. Odniosła ogromny sukces, popularyzując gatunek nieskończonego biegacza. Od tego czasu projektant Adam Saltsman, obecnie występujący pod pseudonimem Finji, cieszy się błyskawicznym wzrostem w branży gier. Wraz z partnerką Bekah Saltsman Finji zapewnia niezapomniane i wyjątkowe wrażenia z grami takimi jak Night In The Woods, Wilmot’s Warehouse i Capsule.

Lądem

Adam Saltsman zawsze chciał zostać artystą zajmującym się grami wideo. Po skromnych początkach w Michigan ostatecznie założył Finji wraz z Bekah w Austin w Teksasie. Ich pierwszy duży projekt wewnętrzny, Overland, oznaczał twórczą zmianę w studiu, faworyzując strategiczne ruchy oparte na siatce.

Noc W Lesie

Poprzez gry takie jak Night In The Woods Finji stara się oferować wyjątkowe i wciągające doświadczenia. Filozofia studia odzwierciedla się w przejrzystym i zaangażowanym podejściu do twórców, unikając toksycznych środowisk branży gier.

Magazyn Wilmota

Gry wydane przez Finji, takie jak Wilmot’s Warehouse, wyróżniają się tym, że oferują opiekuńcze i oparte na współpracy relacje z twórcami. Finji pozycjonuje się jako wydawca oferujący prawdziwe koleżeństwo i wyjątkową uczciwość, wspierający wschodzących artystów, takich jak Richard Hogg.

tunika

Dwanaście lat po powstaniu Finji pozostaje wierny swoim wartościom, oferując przystępne i wciągające gry bez utraty jakości. Tytuły takie jak Tunic and Chicory: A Colourful Tale pokazują, jak Finji łączy kreatywne zespoły, aby zapewnić niezapomniane i oryginalne doświadczenia.

Zwykły czerwiec

Następny tytuł Finjiego, Usual June, stanowi nowy kamień milowy dla studia. Ta paranormalna przygodowa gra akcji 3D zapewnia niezwykłe wrażenia, łącząc tajemnicę i zjawiska nadprzyrodzone. Finji nieustannie wprowadza innowacje, oferując włączające i wciągające historie, pozostawiając jednocześnie miejsce dla wyobraźni gracza.

Źródło: www.gameinformer.com