Final Fantasy XVI: Ogłoszono dwa nowe DLC!

Final Fantasy XVI: Nadchodzące DLC

Ogłoszono dwa DLC

Po premierze Final Fantasy XVI w czerwcu ubiegłego roku Square Enix ujawniło podczas gali Game Awards 2023, że gra będzie korzystać z dwóch dodatków DLC.

Pierwsze DLC, zatytułowane Echoes of the Fallen, koncentruje się na walce i zostało wydane tego samego wieczoru, co ogłoszenie. Jeśli chodzi o drugą część, The Rising Tide, będzie ona przedstawiała bardziej rozbudowaną historię skupioną na Lewiatanie Eikonie, nieobecnym w głównej grze.

Nie znamy jeszcze daty premiery The Rising Tide, poza tą wiosną. Udało nam się porozmawiać na ten temat z Naoki Yoshidą i Takeo Kujiraoką.

Możliwość nowych DLC

Kiedy zapytaliśmy Naokiego Yoshidę o możliwość pojawienia się nowego DLC, jego odpowiedź była pełna niuansów. Podkreślił, że pomimo chęci przejścia do nowych projektów, zespół pozostaje otwarty na taką możliwość.

Niepewna przyszłość DLC

Choć nic nie jest kategorycznie wykluczone, wydaje się, że zespół deweloperski Final Fantasy XVI jest gotowy na wyruszenie w nowe horyzonty. Koniec przygody dla DLC może być bliski, ale zdobyte doświadczenie niewątpliwie przyda się w innych przyszłych projektach.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć w sekcji Final Fantasy XVI serwisu Game Informer, gdzie można znaleźć ekskluzywne materiały zza kulis, wywiady wideo i nie tylko.

Co z tobą? Czy chcielibyście zobaczyć więcej DLC do Final Fantasy XVI? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com