Final Fantasy 7 Rebirth w sprzedaży za 55 dolarów w Amazon i GameStop.

Przedstawiamy zestawienie najnowszych ofert promocyjnych na gry wideo wydawane przez Square Enix. Obecnie Final Fantasy 7 Rebirth jest oferowany w obniżonej cenie na Amazonie i GameStop, wahającej się od 70 do 55 dolarów. Korzystaj także ze zniżek na inne flagowe tytuły studia, takie jak Final Fantasy 16 i Dragon Quest Monsters. Sprawdź szczegóły poniżej:

Do sprzedania gra Final Fantasy 7 Rebirth

Final Fantasy 7 Rebirth, kontynuacja popularnego remake’u Final Fantasy 7, uzyskała w naszej recenzji ocenę 8/10. Uznana za przemyślaną rozgrywkę i grafikę, jest teraz dostępna po obniżonej cenie w Amazon i GameStop. Nie przegap okazji, aby odkryć lub odkryć na nowo ten niezbędny tytuł.

Inne oferty Square Enix

Oprócz Final Fantasy 7 Rebirth w promocji dostępne są także inne gry Square Enix. Final Fantasy 16, Dragon Quest Monsters i Star Ocean: The Second Story R są dostępne w świetnych cenach. Skorzystaj z tych wyjątkowych ofert, aby wzbogacić swoją kolekcję gier wideo.

Pamiętaj, że zakup co najmniej dwóch gier spośród wymienionych kwalifikuje Cię do bezpłatnej wysyłki w GameStop. Nie przegap tej okazji, aby zdobyć świetne oferty na wysokiej jakości tytuły.

Źródło: www.gamespot.com