Final Fantasy 7 Rebirth: Aktualizacja grafiki ogłoszona przez reżysera gry

Trwają prace nad specjalną aktualizacją Final Fantasy 7 Rebirth, której celem jest ulepszenie grafiki w trybie wydajności gry, a także „bardzo przerażające” oświetlenie twarzy niektórych postaci.

Nadchodzące ulepszenia

Dyrektor gry Naoki Hamaguchi powiedział One More Game, że zespół Rebirth otrzymał „dużo opinii” na temat grafiki w grze w trybie wydajności od fanów zastanawiających się, czy coś zostanie ulepszone.

„Słyszymy cię i obecnie pracujemy nad łatką aktualizacyjną, która poprawi ten aspekt” – powiedział Hamaguchi, dodając, że nie sądzi, aby data premiery była „teraz bardzo odległa”.

Skoncentruj się na oświetleniu

Nadchodząca aktualizacja Rebirth skupi się szczególnie na oświetleniu twarzy postaci. „Słyszeliśmy od graczy, że w niektórych sytuacjach oświetlenie twarzy sprawia, że ​​cienie niektórych postaci są bardzo przerażające. To jeden z aspektów aktualizacji, nad którym pracujemy” – powiedział.

Reżyser nie wdawał się szerzej w szczegóły, co jeszcze zaoferuje ta łatka.


Źródło obrazu: Eurogamer/Square Enix

Poprzednie ulepszenia

To nie pierwszy raz, kiedy zespół Final Fantasy 7 Rebirth poprawia grafikę gry. Po wydaniu wersji demonstracyjnej w zeszłym miesiącu Square Enix poinformowało, że trwają prace nad łatką, która poprawi grafikę w trybie wydajności.

Przed wypuszczeniem tej łatki wielu graczy zauważyło spadek jakości grafiki w wersji demonstracyjnej w trybie wydajności, a obraz wydawał się nieco rozmazany w porównaniu z ostrym trybem graficznym 4K.

Final Fantasy 7 Rebirth ukazało się w zeszłym tygodniu, wyłącznie na PlayStation 5. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy to gra dla Ciebie, koniecznie przeczytaj recenzję Final Fantasy 7 Rebirth na portalu Eurogamer, w której nasz redaktor naczelny nazwał ją „ zbyt zajęta, ale urocza ponowna wizyta”, przyznając mu cztery z pięciu gwiazdek.

Źródło: www.eurogamer.net