Film Zelda: co wiemy do tej pory

” Przerwa „

Możliwość nakręcenia filmu Zelda w końcu staje się rzeczywistością, a fani nie mogą powstrzymać swojej ekscytacji. Pozostają jednak pewne obawy co do formy, jaką przyjmie ta adaptacja, szczególnie jeśli będzie to wersja na żywo.

Jestem jak najbardziej za filmem Zelda w jakiejkolwiek formie – nie ma mowy, żeby mógł „skazać” gry i doświadczenia, jakie z nimi miałem, więc nawet gdyby okazało się to fiaskiem, nie miałbym nic przeciwko temu, żeby zaryzykowali z tym.

Jestem rozdarty, naprawdę. To przerażające, ale nie mogę się doczekać, aby usłyszeć więcej. Mamy nadzieję, że nie jest całkiem ciemno z wróżkami i chórami.

„Pozycja ortezy”

Perspektywa aktorskiej adaptacji Zeldy budzi mieszane oczekiwania, ale także pewną formę optymizmu. Fani są podzieleni w obawach co do wierności tej adaptacji do ukochanego uniwersum Zeldy.

Tak czy inaczej, Nintendo i Sony z pewnością mają środki, aby to urzeczywistnić. Mamy nadzieję, że filmowcy będą mogli budować dekoracje, kręcić w plenerze i wykorzystywać rzeczywisty świat, aby zapewnić atrakcyjne wizualnie wrażenia. Może to być doskonała szansa na karierę dla nowych aktorów, zamiast polegać wyłącznie na celebrytach w celu przyciągnięcia publiczności.

Trwa oczekiwanie na więcej szczegółów, ale fani pozostają ostrożnymi optymistami co do tej adaptacji.

„Cieszę się, że mogę dowiedzieć się więcej”

Społeczność fanów wyraża entuzjazm dla pomysłu na film Zelda, zachowując jednocześnie ostrożność co do jego realizacji. Pytania dotyczą wierności adaptacji do uniwersum Zeldy oraz obsady aktorów. Niemniej jednak zapowiedź tego projektu budzi prawdziwy entuzjazm wśród fanów, którzy czekają na poznanie dalszych szczegółów na temat filmu.

„Tarcza w górę”

Wiadomość o filmie Zelda wywołuje wśród fanów różnorodne reakcje, wahające się między ekscytacją a obawą o wierność adaptacji uniwersum Zeldy. Istnieją również wątpliwości dotyczące wyboru producentów i scenarzystów, ale fani pozostają zaintrygowani tym pomysłem.

Ogłoszenie tego projektu budzi zaufanie i wątpliwości wśród fanów, którzy nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o tym filmie.

Źródło: www.nintendolife.com