Film Super Mario Bros. z nowym plakatem


Na początku tego tygodnia mogliśmy zobaczyć nowy zwiastun The Film Super Mario Bros. Teaser dał nam wgląd w pojawienie się Cat Mario w filmie, a także reakcję Donkey Konga. Dzisiaj firmy Universal, Illumination i Nintendo opublikowały oficjalny plakat filmowy filmu Super Mario Bros.

Na tym nowym plakacie mamy kinowe spojrzenie na obsadę głównych bohaterów, których znamy do tej pory, w tym Mario, Luigiego, Peach, Toada, Bowsera, Donkey Konga i Kamka. Dodatkowo widzimy przeciwstawne światy w pozornym konflikcie filmu, z ciemnością Zamku Bowsera kontrastującą z jasnym i radosnym Królestwem Grzybów. Chociaż nikt nie dorównuje szeroko otwartymi oczami i nieokiełznanej błogości Donkey Konga i Ropucha, każda postać na plakacie ma przynajmniej uśmieszek.

Film Super Mario Bros zawiera gwiazdorską obsadę, w tym Chris Pratt jako Mario, Charlie Day jako Luigi, Anya Taylor-Joy jako Peach, Keegan-Michael Key jako Toad, Jack Black jako Bowser, Seth Rogen jako Donkey Kong i Fred Armisen jako Cranky Kong. Wiemy również, że aktor głosowy Mario, Charles Martinet, w pewnym momencie pojawi się w filmie.

Do tej pory film otrzymał tylko plakaty skupiające się na postaciach na szczycie plakatu zwiastuna, który poprzedzał pierwszy zwiastun filmu. Jeśli przegapiłeś te plakaty, możesz zobaczyć wszystkie inne plakaty z postaciami i zwiastunami Film Super Mario Bros poniżej.

Film Super Mario Bros pojawi się w kinach 7 kwietnia. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz naszą reakcję na ostatni pełny zwiastun podczas ostatniego odcinka All Things Nintendo.Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/02/03/super-mario-bros-movie-gets-new-poster