Film Super Mario Bros. ma własną witrynę internetową i reklamę


Iluminacja podjęła swoją promocję Film Super Mario Bros przejść na wyższy poziom, uruchamiając witrynę internetową i reklamę promującą nowojorski biznes hydrauliczny braci, i jest to całkiem fajne.

Możesz odwiedzić stronę internetową tutaj, która zawiera reklamę promującą biznes Mario Bros. Starsi fani prawdopodobnie rozpoznają chwytliwy dżingiel jako piosenkę przewodnią roku 1989 Super show Super Mario Brothers, co jest miłym hołdem.

Witryna zawiera również humorystyczne referencje, oferty pracy, a nawet działający numer telefonu. Dzwoniąc pod ten numer (929-55-MARIO) odtwarzana jest wiadomość nagrana przez Luigiego z głosem Charlie Day, która stanowi niezłą próbkę jego występu jako radosnego zielonego pomocnika. Wysłanie SMS-a pod numer powoduje zwrócenie wiadomości, która w zależności od tego, kiedy ją wysłałeś, może zwrócić cyfrowy plakat filmu. Redaktor GI, Kyle Hilliard, dostał ten plakat Ropuchy, kiedy wczoraj wysłał SMS-a z numerem:

W moim przypadku otrzymałem tylko wiadomość z podziękowaniem za zainteresowanie Super Mario Bros. Plumbing z linkiem do przesłania formularza na stronie internetowej. Nie jestem pewien, co otrzymasz za przesłanie tego formularza, ale zachęcamy do samodzielnego sprawdzenia.

Film Super Mario Bros Premiera w kinach 7 kwietnia. Oficjalny plakat filmu można zobaczyć tutaj. Obejrzyj najnowszy zwiastun z Donkey Kongiem i Cat Suit Mario tutaj.Źródło : https://www.gameinformer.com/gamer-culture/2023/02/13/the-super-mario-bros-movie-gets-its-own-plumbing-website-and-commercial