Film Super Mario Bros. ma kwietniową premierę, a pierwszy zwiastun będzie emitowany w przyszłym miesiącu


Film Super Mario Bros. firmy Illumination ukaże się w przyszłym miesiącu w swoim pierwszym zwiastunie. Ma również nową datę premiery filmu po jego opóźnieniu w kwietniu.

Film animowany, w którym występuje Chris Pratt jako tytułowy hydraulik, trafi do kin 7 kwietnia 2023 roku. Najważniejszym pytaniem dotyczącym filmu było to, jak będzie brzmiał występ Mario Pratta i być może usłyszymy go w ciągu zaledwie kilku tygodni . Premiera pierwszego zwiastuna filmu odbędzie się 6 października o godzinie 16:00 czasu wschodniego podczas nowojorskiego Comic Conu.

W obsadzie Super Mario Bros. znaleźli się także Charlie Day jako Luigi, Anya Taylor-Joy jako Peach, Jack Black jako Bowser, Keegan-Michael Key jako Ropucha i Seth Rogan jako Donkey Kong. Film został opóźniony, aby zapewnić jakość, chociaż Nintendo było podobno zadowolone w zeszłym roku z tego, jak film kształtował się w tym momencie. Pratt niedawno opisał swój występ jako „w przeciwieństwie do wszystkiego, co słyszałeś w świecie Mario” i najwyraźniej nie będzie miał włoskiego akcentu.

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/09/22/super-mario-bros-movie-gets-april-premiere-date-first-teaser-trailer-airs-next-month