Super Mario Bros. – rekordy kasowe w Meksyku

Super Mario Bros. bije rekordy kasowe w Meksyku

Film Super Mario Bros. produkcji Nintendo i Illumination, który zadebiutował na całym świecie prawie miesiąc temu, nadal bije rekordy kasowe. Najnowsze dane pokazują, że film stał się „trzecim najbardziej dochodowym filmem” w historii Meksyku, wyprzedzając Toy Story 4 i zbliżając się do Avengers: Endgame i Spider-Man: No Way Home.

Według oficjalnych danych z Krajowej Izby Przemysłu Filmowego, film Super Mario Bros. jest już w pierwszej trójce najbardziej udanych filmów w Meksyku, a jego trasa billboardowa nadal przynosi zyski. Film jest bliski przekroczenia 1,474 miliona pesos Avengers: Koniec gry i 1,535 miliona pesos Spider-Man: Nie ma drogi do domu.

Rekordy kasowe na całym świecie

Zaledwie wczoraj usłyszeliśmy, że japońska premiera filmu również ustanowiła wiele rekordów. A w zeszły weekend film przekroczył granicę 1 miliarda dolarów w kasie na całym świecie.

Jeśli jeszcze nie byłeś na filmie Mario, warto go zobaczyć! Komentarz poniżej.

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi relacjonować najnowsze wiadomości dotyczące Nintendo i podziwiać swoją bibliotekę gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: Nintendo Life.