Fast X: Darmowa Gra Wyścigowa – Graj Teraz!

Fast X: darmowa gra wyścigowa typu tie-in już dostępna!

Nadchodzący film o wyścigach samochodowych Fast X pojawi się w kinach jeszcze w tym miesiącu, ale nie musisz czekać do tego czasu, aby wziąć udział w akcji. Darmowa gra typu tie-in jest już dostępna na Twoim telefonie lub w przeglądarce.

Gra ma głupią nazwę pasującą do głupiej serii, Fast X: The End of the Road Begins, i możesz ją teraz uruchomić tutaj.

8-bitowa gra wyścigowa

Zanim jednak do tego przejdziemy, gra odtwarza materiał z Fast X, ponieważ jest to przede wszystkim chwyt marketingowy. Sama gra to 8-bitowa gra wyścigowa, w której poruszasz się w lewo i w prawo, unikając samochodów i innych przeszkód na drodze, a celem jest jak najszybsze dotarcie do mety. Specjalne przedmioty zwiększają prędkość, a także kilka doskonałych dźwięków, takich jak „gra rozpoznaje grę”.

Do pokonania jest wiele tras, których akcja rozgrywa się w różnych częściach świata, w których toczy się akcja filmu, takich jak Los Angeles, Rio de Janeiro i Rzym.

  • Poruszaj się w lewo i w prawo
  • Unikaj przeszkód
  • Specjalne przedmioty zwiększają prędkość

Obsada

Produkcja Fast X rozpoczęła się w kwietniu 2022 r., ale szybko wpadła w kłopoty, gdy reżyser Justin Lin – od dawna związany z franczyzą – nagle opuścił projekt. Zastąpił go Louis Leterrier (The Incredible Hulk, aktorski serial Netflix Lupin)

Gwiazdy Fast X Vin Diesel i inni członkowie obsady franczyzy, w tym Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris” Bridges i Sung Kang. Nowicjusze to Brie Larson (Kapitan Marvel), Jason Momoa (Aquaman) i Daniela Melchior (The Suicide Squad) oraz Rita Moreno (West Side Story) jako babcia Doma.

Premiera

Premiera Fast X w kinach 19 maja 2023 r.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/fast-x-gets-a-fun-little-8-bit-racing-game-you-can-play-right-now-for-free/1100-6513837/?ftag=CAD-01-10abi2f.