Far Cry 5 otrzymuje „bardzo pożądaną” funkcję na konsolach obecnej generacji z okazji swoich 5. urodzinUbisoft ogłosił, że Far Cry 5 otrzyma „bardzo pożądaną” funkcję na konsolach obecnej generacji, aby uczcić piątą rocznicę gry.

Wiadomość pochodzi z oficjalnego konta Far Cry na Twitterze i brzmi:

„W ciągu najbliższych trzech tygodni świętuj z nami 5. rocznicę. Bądź na bieżąco z tym, co ma nadejść, w tym z bardzo wyczekiwaną funkcją na konsole nowej generacji”.

Nadal nie jest jasne, jaka będzie „wysoce pożądana funkcja”. Gra może otrzymać aktualizację obecnej generacji i obsługiwać 60 klatek na sekundę, ale nie wiadomo, co zostanie dodane. Oprócz tego Ubisoft może przygotowywać się do oficjalnego ogłoszenia Far Cry 7. Wcześniej informowano, że Ubisoft pracuje nad dwiema grami Far Cry, jedną dla jednego gracza, a drugą dla wielu graczy.

Przed tym ogłoszeniem fani po raz ostatni otrzymali zawartość Far Cry 5 w formie DLC do Far Cry 6. W DLC grasz jako Joseph, główny antagonista Far Cry 5, a przez cały DLC lepiej zrozumieć, jak został przywódcą sekty.

Far Cry 5 ukazał się w 2018 roku i śledził historię zastępcy wysłanego w celu aresztowania Josepha Seeda, przywódcy sekty w Montanie. Ale w stylu Far Cry, sprawy idą strasznie źle, a ty jesteś zmuszony walczyć o swoje życie. W naszej recenzji Far Cry 5 daliśmy mu 9, a Edmond Tran stwierdził: „Far Cry 5 szczyci się cudownie harmonijnym przebiegiem przygody, a inteligentne zmiany w eksploracji, odkrywaniu i postępach wyraźnie zwiększają przyjemność z kreatywnego angażowania i eksperymentuje ze swoim spektakularnym otwartym światem”.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/far-cry-5-is-getting-a-highly-requested-feature-on-current-gen-consoles-for-its-5th-birthday/1100-6512385/?ftag=CAD-01-10abi2f