Fantasy Life i: Najnowsze informacje na temat kolejnej gry na Switcha

Keiji Inafune ogłasza niewielką aktualizację dla Fantasy Life i: Dziewczyna, która kradnie czas

Keiji Inafune, najbardziej znany ze swojej pracy nad Mega Manem i innymi projektami, takimi jak Azure Striker Gunvolt, udostępnił drobne aktualizacje dotyczące nadchodzącego projektu Level-5, Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time.

W rozmowie z Famitsu w noworocznym felietonie producent nowego tytułu Fantasy Life wspomniał, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby „poprawić jakość gry” przed jej planowaną na lato 2024 r. premierą.

Oryginalna gra

Pierwotnie premiera tej nowej gry Fantasy Life na Switcha miała nastąpić w zeszłym roku, ale została opóźniona do listopada. Niedługo potem ustalono, że będzie to lato 2024 r. Zespół wybrał już konkretną datę, ale najwyraźniej trzyma ją w tajemnicy ze „powodów strategicznych”.

Czego można się spodziewać po Fantasy Life i?

Kiedy Fantasy Life i w końcu pojawi się na Switchu, gracze będą mogli spodziewać się zwykłej symulacji życia i elementów w stylu RPG, z nowym zwrotem akcji i kilkoma dodatkowymi mechanikami, które urozmaicą doświadczenie. Według dyrektora generalnego Level-5 i byłego producenta Fantasy Life, Akihiro Hino, Keiji Inafune był nawet bardzo zaangażowany w proces twórczy.

Czy jesteście podekscytowani nadchodzącym wydaniem? Powiedz nam w komentarzach.

Powiązane gry

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi raportować najnowsze wiadomości o Nintendo i podziwia swoją bibliotekę gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: www.nintendolife.com