Fallout: London już wkrótce — najnowsze wiadomości i szczegóły!

Mod do Fallout: London, stworzony przez zespół wolontariuszy, zbliża się do ostatecznej wersji. Ten mod do Fallouta 4 wielkości DLC, znajdujący się obecnie w fazie testów na GOG, zanurza nas w postapokaliptycznym środowisku Londynu, wcześniej niezbadanym.

Trwa proces testowania na GOG-u

Praca zespołu odpowiedzialnego za Fallout: London wkrótce dobiegnie końca. Mod jest obecnie w fazie testów na GOG-u, aby upewnić się, że działa poprawnie na wszystkich obsługiwanych komputerach.

Mod do Fallout: London wywołał wiele spekulacji na temat jego premiery. Zespół chciał uspokoić swoich zwolenników, deklarując, że prześle do GOG kilka wersji testowych w celu sprawdzenia, zanim da ostateczne zielone światło na publikację.

Gdy GOG zakończy końcową kontrolę i upewni się, że Fallout: London i jego instalator działają na wszystkich obsługiwanych komputerach, mod będzie gotowy do uruchomienia. Pamiętaj, że mod ma własny instalator i oprogramowanie do zmiany wersji.

Dla wszystkich zaangażowanych stron ważne jest, aby proces weryfikacji zakończył się pomyślnie, a zespół jest wdzięczny GOG za pomoc. Pomimo pozornego spokoju osoby odpowiedzialne za projekt niestrudzenie pracują za kulisami, aby dopracować finalną wersję moda. Koniec tego etapu jest już widoczny.

Opóźnienie planowanego startu

Premiera Fallout: London, pierwotnie zaplanowana na 23 kwietnia 2024 r., została opóźniona ze względu na długo oczekiwaną aktualizację Fallouta 4 nowej generacji, która pojawiła się zaledwie dwa dni po planowanej dacie premiery w Londynie. Dean Carter, szef zespołu ds. rozwoju wolontariatu, potwierdził, że nowe dane mogą wywrócić do góry nogami czteroletnią ciężką pracę zespołu Folon.

Rzeczywiście, po wydaniu hitowego serialu telewizyjnego na Amazon Prime, liczba jednoczesnych graczy na platformie Steam wzrosła ponad dwukrotnie, co świadczy o entuzjazmie wokół serii Fallout.

Źródło: www.eurogamer.net