Fallen London Mod Lands Praca programisty w BethesdaZespół Fallout London Mod ogłosił, że dwóm członkom ich zespołu, głównym doradcy technicznemu Ryanowi Johnsonowi i kierownikowi projektu Dean Carter, zaoferowano pracę w Bethesdzie.

Jeśli nie wiecie, Fallout London to rozbudowany mod do Fallouta 4, którego premiera zaplanowana jest na 2023 rok. Jest to ambitny projekt fanów, którego akcja toczy się w tytułowym mieście, a jego celem jest zapewnienie wrażeń porównywalnych z zawartością do pobrania, którą Bethesda może wydać w grze. Zespół zajął się Discordem i Twitterem, aby przedstawić ogólne ogłoszenie, skupiające się głównie na tych ofertach pracy.

Johnson przyjął zaoferowaną mu pracę: współpracownik projektanta poziomów w Bethesdzie. W komunikacie stwierdzono, że nowe stanowisko będzie miało znikomy wpływ na projekt. W ogłoszeniu czytamy: „Na szczęście dla nas wiedzieliśmy o tym ruchu od dłuższego czasu i stąd Ropiequet [Johnson’s discord handle] pomógł zebrać swoją wiedzę w bezcenną dokumentację projektową, dzięki czemu reszta zespołu może bezproblemowo pracować”. kończy składając życzenia Johnsonowi, mówiąc „będzie nam go brakować”, ale także wyrażając podekscytowanie pracą, jaką wykona z Bethesdą.

Carterowi zaproponowano posadę w Bethesdzie UK, aby pracować nad Falloutem 76, ale odmówił pracy, aby ukończyć Fallout London. W ogłoszeniu stwierdzono, że „nie jest łatwo odrzucić swoje życiowe marzenie, aby wrócić do pracy nad projektem za darmo… jego bezinteresowność i oddanie zespołowi jest czymś, co WSZYSCY powinniśmy docenić!”

Gry Bethesda są dobrze znane ze swoich scen modowania. Każda gra Fallouta, którą Bethesda stworzyła lub miała w tym swój udział, miała solidne wsparcie dla modów i dobrze prosperującą społeczność. Fallout London to nie tylko mod tego typu – narracyjny dodatek w stylu DLC – ale jest on szczególnie ambitny i imponujący.

f

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/fallen-london-mod-lands-developer-job-at-bethesda/1100-6505079/?ftag=CAD-01-10abi2f