Fall Guys cierpi na problemy z serwerem po uruchomieniu przełącznika Free-to-Play


Obraz: Epickie gry

Niezwykle popularna gra towarzyska dla wielu graczy Fall Guys w końcu została uruchomiona na Switchu i wygląda na to, że jest tak wielu z was, którzy próbują grać na raz, serwery upadły z wyczerpania!

Wraz z uruchomieniem gry na platformach Switch i Xbox (wszystko dla darmowy, nie mniej!), smutną nieuchronnością było to, że poczuje się wagę nowych graczy dołączających do foldu. Dobrą wiadomością jest jednak to, że wygląda na to, że serwery są przeważnie powrót do normy, choć w nadchodzących dniach należy spodziewać się kilku problemów z ząbkowaniem.

Oto co oficjalne konto na Twitterze miał do powiedzenia na temat problemu:

Bardzo zabawne! Przynajmniej deweloper Mediatonic podjął tutaj dość szybkie działanie; miejmy nadzieję, że większość graczy nawet nie zauważy, że serwery mają kilka problemów, ale jeśli spróbowałeś grać w dniu premiery, być może czekałeś w lobby przez dłuższy czas.

Koniecznie sprawdź też naszą recenzję Fall Guys dla Switcha. Wspomnieliśmy, że chociaż pojawiły się pewne dziwactwa dotyczące liczby klatek na sekundę i przypadki opóźnień, „wersja na Switch oferuje solidny sposób na grę, jeśli szukasz szalonej walki z 60 fasolkami, a bariera wejścia nigdy nie była niższa”.

Czy udało ci się już zagrać w Fall Guys, czy problemy z serwerem uniemożliwiły ci w tej chwili nurkowanie? Daj nam znać w komentarzu poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/06/fall-guys-suffers-from-server-issues-after-free-to-play-switch-launch